Adana Kozan Öğretmenevi

Adana ilinin Kozan ilçesinde yer alan Kozan Öğretmenevi mükemmel konumu ve uygun fiyatı sebebiyle kamu personellerini ve sivil vatanların oldukça yüksek şekilde tercih ettiği misafirhanelerden biri olmaktadır. Her odasında 24 saat sıcak suyu, televizyonu, kablosuz interneti ve mini buzdolabı bulunmaktadır.

8 odası ve 18 yatak kapasitesi bulunan bu misafirhanede aynı zamanda, yemekhane, okuma salonu, toplantı salonu, erkek ve bayan kuaförü ve öğretmen lokalide bulunmaktadır.

Kozan Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Adana İlinin Kozan İlçesinde faaliyet gösteren Kozan Öğretmenevinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, oda fiyatlarını öğretmen veya bilgi almak için 0322  515 41 14  telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Kozan Öğretmenevi Adresi

Adana İlinin Kozan İlçesinde faaliyet gösteren Kozan Öğretmenevinde konaklamak isteyenler için; Adres ve konum olarak Tufanpaşa Mahallesi Hasan Boduk Sokak no:26 Kozan/Adana adresinde yer almaktadır. 

Kozan Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Kozan Öğretmenevi Konaklama Fiyatları :

 KONAKLAMA FİAT LİSTESİ

ODA TÜRÜ KAMU SİVİL
TEK KİŞLİK ODA 75 TL 100 TL
DUBLE YATAKLI ODA 90 TL 120 TL
DUBLE+1 KİŞİLİK ODA 90 TL 120 TL
2 KİŞİLİK TEK YATAKLI ODA (PAYLAŞIMLI ODA) 65 TL 90 TL
4 KİŞİLİK TEK YATAKLI ODA  (PAYLAŞIMLI ODA) 65 TL 90 TL

Öğretmenevleri Yönergesine göre üyelerimizin odalardan azami ölçüde yararlanması amacıyla odalarda yatak satışı esastır. 0-3 yaş çocuklardan konaklama ücret alınmaz, 3-6 arasındaki çocuklardan ise konaklama fiyatını %50 alınır. 6 yaş ve üstü ise tam ücret alınır. Oda da tek kişi kalınmak istenirse odadaki diğer yatak ücretinin % 50’ sini ödemek durumundadır.

Kozan Öğretmenevi fiyatlari, telefonu ve adresi-1* Kamu fiyatından üyelerin kendisi, eşi, çocukları, anne ve babası yararlanmaktadır.
* 4 yaş ve üzeri yaşlar yetişkin olarak fiyatlandırılmaktadır.

Kozan Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Kozan Öğretmenevi Konumu Nerede


Kozan Öğretmenevi Konaklama Yorumları

İlçe merkezinde, küçük, nezih, temiz, hesaplı(tek kişilik oda kamu/50 ₺ ve kahvaltı) öğle yemeği kamu/16.50 ₺ ve lezzetli, personellerde çok kibar ve saygılı… Teşekkürler Kozan… ASO
İlçe Öğretmen Evlerine hatta bir kaç büyükşehir öğretmen evine göre Daha güzel temiz personeli iyi kalınabilecek bir yer
Yemekleri hem uygun hem kaliteli hem hijyenik. Başka yer aramaya gerek yok. Yöneticilerine teşekkürler.
Yemekler güzel, yatılı okul tadında. Fiyat kalite karşılaştırması yaparsak oldukça iyi.
Fiyatına göre çok temiz güzel bi yer.
Yeni odalari ve klimasi var bolgedeki en ucuz yerlesim yeri yemek imkani biraz kısıtlı ama genel anlamda iyi
Güzel bir mekan anlayışlı personelleri var.

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Adana Seyhan Öğretmenevi
  2. Adana Aladağ Öğretmenevi
  3. Adana Tufanbeyli Öğretmenevi
  4. Adana Feke Öğretmenevi
  5. Adana Saimbeyli Öğretmenevi
  6. Adana Ceyhan Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir