Adana Saimbeyli Öğretmenevi

Adana ilinini küçük bir içesi olan Saimbeyli ilçesinde konaklamak isteyenler için güzel bir seçenek olarak sunulan Adana Saimbeyli Öğretmenevi uygun odaları ve mükemmel personellere sahip bir misafirhane olmaktadır.

Saimbeyli Öğretmenevi 2 si suit olmak üzere 10 adet odası ve 20 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Aynı zamanda Saimbeyli Öğretmenevinde mutfak, oturma odası, dinlenme odası, çok amaçlı salonu ve öğretmenler lokalide bulunmaktadır.

Saimbeyli Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Adana ilinin Saimbeyli ilçesinde yer alan ve konakalama ihtiyacınız için çözüm sunan Adana Saimbeyli Öğretmenevinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0322 761 24 48 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Saimbeyli Öğretmenevi Adresi

Adana ilinin Saimbeyli ilçesinde yer alan ve konakalama ihtiyacınız için çözüm sunan Adana Saimbeyli Öğretmenevinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak İslam Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:16 Hükümet Konağı karşısı Saimbeyli/Adana adresinde yer almaktadır.

Saimbeyli Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Saimbeyli Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve TelefonuSaimbeyli Öğretmenevi oda fiyatları daha sonra güncellenecek olup ortalama olarak; Kamu 60 TL  Sivil ise 70 TL olmaktadır.

Saimbeyli Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Saimbeyli Öğretmenevi Konumu Nerede

Saimbeyli Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Odalar temiz, nezih bir ortam
odaları güzel personeller ilgili memnun kalınacak bir yer
personelleri her türlü soruna çözüm buluyor.Her zaman çay ve kahve var çok güzel
Neredeyse 1 haftadır kalıyorum çok memnun kaldım

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Adana Feke Öğretmenevi
  2. Adana Ceyhan Öğretmenevi
  3. Adana Tufanbeyli Öğretmenevi
  4. Adana Aladağ Öğretmenevi
  5. Adana Kozan Öğretmenevi
  6. Adana Seyhan Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir