Adana Tufanbeyli Öğretmenevi

Adana ilinin Tufanbeyli ilçesine bağlı hizmet veren Tufanbeyli Öğretmenevi konaklama ihtiyacınız için oldukça güzel ve geniş perspektifte hizmet sunan bir misafirhane olmaktadır.

Güzel bir misafirhane deneyimi sunarken aynı zamanda güzelde bir yemek imkanı sunmaktadır. Birbirinden değerli ekibi sayesinde leziz yemekleri yemek fırsatı bulacağınız bir mekan olmaktadır.

Tufanbeyli Öğretmenevi toplamda 14 odada 31 yatak kapasitesi ile hizmet veren Tufanbeyli Öğretmenevinde ayrıca; öğretmenler lokali, spor salonu, mescit, çay odası bulunmaktadır. 

Tufanbeyli Öğretmenevi odalarında, gardrop, televizyon, buzdolabı, kablosuz internette ayrıca mevcuttur.

Tufanbeyli Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Adana ilinin Tufanbeyli ilçesine bağlı hizmet veren Tufanbeyli Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0322 781 82 11 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tufanbeyli Öğretmenevi Adresi

Adana ilinin Tufanbeyli ilçesine bağlı hizmet veren Tufanbeyli Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak İstiklal Mahallesi Saimbeyli Caddesi No:31 Özel İdare İş Hanı Kat:3 Tufanbeyli/Adana adresinde yer almaktadır. 

Tufanbeyli Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Adana Tufanbeyli Öğretmenevi oda fiyatları

Tufanbeyli Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Tufanbeyli Öğretmenevi Konumu Nerede

Tufanbeyli Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Hergün temizlenen temiz odalar ve anlayışlı personel mevcut. Tufanbeyli gibi kıyıda köşede kalmış ilçe için muazzam ayrıca uygun fiyata sahip.
Aşçı ve ekibi çok ilgili ve sıcakkanlılar
Tufanbeyli Adana nın küçük ve güzel bir ilçesi. Ancak fazla bir sosyal etkinlik olmuyor doğal olarak. Öğretmen evi 1 toplanma ve buluşma yeri olarak sıcak bir ortam sunuyor
Üç kişiye üç kişilik oda. Temiz ve düzenli. Mini buzdolabı, televizyon, elbise dolabı… Banyo temiz, kullanılır. Çarşaf ve havlu temiz… Böylesi küçük yerlerde bulabileceğinizin en iyisi…
Biz çok beğendik ve memnun kaldık. Böyle küçük bir ilçe için bence muaazzam bir hizmet.
Herkesin kalabileceği odaları güzel ve hepsinde buzdolabı ve televizyon var bence gayet yeterli

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Adana Feke Öğretmenevi
  2. Adana Aladağ Öğretmenevi
  3. Adana Kozan Öğretmenevi
  4. Adana Ceyhan Öğretmenevi
  5. Adana Seyhan Öğretmenevi
  6. Adana Saimbeyli Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir