Adıyaman Gerger Öğretmenevi

Adıyaman ilinin Gerger İlçesinde faaliyet gösteren ve konaklama ihtiyacınız için bir çözüm sunan Gerger Öğretmenevi uygun fiyatlar ile devlet güvencesinde bir konaklama sunmaktadır. Birbirinen değerli personelleri ve çalışanları ile her sorununuza çözüm odaklı yaklaşımları ile memnuniyetinizi en üst seviyede yaşamanıza olanak sağlamaktadır. 

Gerger Öğretmenevi Odaları; 17 adet odada toplam 34 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Odaların içerisinde gardırop, tuvalet, banyo, kesintisiz sıcak su, televizyon, buzdolabı ve kablosuz internet olarak sunulmaktadır.

Gerger Öğretmenevi Genel olarak; içerisinde kütüphane, okuma salonu, toplantı salonu, spor salonu, ve öğretmenler lokali ile hizmet vermektedir.

Gerger Öğretmenevi, Gerger ilçesinin merkezinde yer almakta olup, il merkezine 98km Kahta ilçesine 65 km uzaklıktadır.

Gerger Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Adıyaman ilinin Gerger İlçesinde faaliyet gösteren ve konaklama ihtiyacınız için bir çözüm sunan Gerger Öğretmenevinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0416 431 24 00 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Gerger Öğretmenevi Adresi

Adıyaman ilinin Gerger İlçesinde faaliyet gösteren ve konaklama ihtiyacınız için bir çözüm sunan Gerger Öğretmenevinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Yeni Mahallesi Karşıyaka Sokak Abdullah Yerlikaya Blok No:21 Gerger/Adıyaman adresinde yer almaktadır.

Gerger Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Gerger Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu2022 yılı için Gerger Öğretmenevi fiyatları yayınlanmamıştır. Lütfen telefon numarasından arayarak öğrenebilirsiniz.

Gerger Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Gerger Öğretmenevi Konumu Nerede

Gerger Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Çok güzel tertemiz bir öğretmenevi dışardan gelenlere ilçede kalabilmeleri icin öğretmen evi olması büyük bir şans.
Kalite hizmet ve konfor cidden hakkını vermişler süper bi yer
Dışardan gelecek misafirler için kalinabilcek yer temiz hava sakin tavsiye edilir
İdareciler gerçekten ilgili yardımcı oldular. 👍
Bir gece kalmama rağmen resepsiyondaki abi sıcak kanlı bir insan ayrıca sakin huzurlu bir yer diyebilirim

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Adıyaman Kahta Öğretmenevi
  2. Sincik Hüseyin Çelik Öğretmenevi
  3. Adıyaman Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir