Adıyaman Öğretmenevi

Adıyaman ili Merkezinde bulunan ve konaklama ihtiyacınız için uygun çözümler sunan Adıyaman Öğretmenevi merkezi bir konumda otobüs hattı üzerinde yer almaktadır. Adıyaman öğretmenevinin mükemmel şekilde uygun yapısı ve uygun oda fiyatları ile Adıyaman şehrindeki konaklamanızda tercih edeceğiniz bir misafirhane olmaktadır. 

Adıyaman Merkez Öğretmenevi Odaları; toplamda 12 odada hizmet veren öğretmenevinde 26 yatak bulunmaktadır.Odaların hepsinde lavabo, banyo, 24 saat sıcak suyu, televizyon, kablosuz internet, buzdolabı, bulunmaktadır.

Adıyaman Merkez Öğretmenevi Genel olarak,; lezzetli yemeklerin yer aldığı yemekhanesi, konferans salonu, çay bahçesi, okuma salonu, spor salonu, ve öğretmen lokali bulunmaktadır.

Adıyaman Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Adıyaman ili Merkezinde bulunan ve konaklama ihtiyacınız için uygun çözümler sunan Adıyaman Öğretmenevinde konaklamak isteyenler için;  oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0416 214 24 11 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Adıyaman Öğretmenevi Adresi

Adıyaman ili Merkezinde bulunan ve konaklama ihtiyacınız için uygun çözümler sunan Adıyaman Öğretmenevinde konaklamak isteyenler için;  adres ve konum olarak Yeni Pınar Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:5 Merkez/Adıyaman adresinde yer almaktadır.

Adıyaman Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Adıyaman Öğretmenevi 2022 Yılı Fiyatları Şöyle;

Adıyaman Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve TelefonuPaylaşımlı Odalar Kişi Başı Kamu:60 TL Sivil: 80 TL
Double Odalar Kişi Başı Kamu:60 TL Sivil: 80 TL
Suit Odalar Kişi Başı Kamu:60 TL Sivil: 80 TL

adıyaman öğretmenevi 2022 fiyat listesi

Adıyaman Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Adıyaman Öğretmenevi Konumu Nerede

Adıyaman Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Adıyaman’da kendinizi güvende ve mutlu hissedeceğiniz bir mekan , işletmeci ve çalışan herkese teşekkür ederim.
Personel abiler çok harika insanlar çok memnun kaldık. Herşeye çözüm bulmaya çalışıyorlar. Odalar temizliği fena değil ama eski yer 1.2 günlük iş görecek yer.
Ulaşımı kolay, merkezi bir konumda ve oda fiyatları çok uygun. Tüm odalarda televizyon, buzdolabı ve klima bulunmakta. Her geçen gün boya, badana, tamirat ve vb değişiklikler ile daha da güzelleşmekte. Ayrıca çay bahçesi, konferans-toplantı salonu, berber ve lokantası bulunmakta.
Temiz ve ilgili guleryuzlu personeli ile 5 yıldızı hak ediyor. Bina yeni olmasa da temizlik çok iyi. Eski bina olması nedeniyle asansör yok. Şehrin merkezinde, müzenin hemen bitişiğinde.
Nezih bir ortam. Fiyatlar bedavadan biraz pahalı 🙂 dostlarla rahatça oturup sohbet edilecek yer. sosyal mesafeye ve hijyene dikkat ediliyor.
Merkezde olması büyük bir avantaj ,fiat çok uygun görevli arkadaşlar oldukça yardımcı alakalı 4 bayan olarak 4 kişilik bir odada oldukça rahat kaldık.Hatta yandaki kasap a Abuzer kebabı sipariş edip yöreye özgü yemeği bile yedik.Sipariş etmemize etmemize yardımcı olan öğretmen evindeki arkadaşlara teşekkür ederiz.hersey çok guzeldi.

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Sincik Hüseyin Çelik Öğretmenevi
  2. Adıyaman Kahta Öğretmenevi
  3. Adıyaman Gerger Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir