Afyon Bolvadin Öğretmenevi

Afyonkarahisar İlinin Bolvadin İlçesine bağlı Bolvadin Öğretmenevi güzel bir konaklama ihtiyacınıza çözüm olarak hazırlamış bir öğretmenevidir. Bolvadin Öğretmenevi he yatak kapasitesi olarak hemde uygun fiyatlı odaları olarak yüksek oranda tercih edilmektedir.

Bolvadin Öğretmenevi Odaları; 3 odası süit olmak üzere 13 adet odaya sahiptir. 34 yatak kapasitesine sahip olan bu öğretmenevinde; 24 saat kesintisiz sıcak suyu, şifoniyer, televizyonu, odalarda lavabo ve banyosu, elbise dolabı, kablosuz intetnet Suit ve Double odalarda ise minibar ayrıca bulunmaktadır.

Bolvadin Öğretmenevi Genel Olarak; yemekhanesi, düğün salonu, öğretmenler lokali, çay bahçesi, kafeteryası ve lobisi bulunmaktadır.  

Bolvadin Öğretmenevi Ulaşım Olarak; Şehir merkezinin hemen yanı başında bulunana Bolvadin Öğretmenevi şehir merkezine 600 metre mesafede, otogara 900 metre mesafede  ve Afyonkarahisar merkezine ise 51km mesafede yer almaktadır.

Bolvadin Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Afyonkarahisar ilinin Bolvadin ilçesine bağlı Bolvadin Öğretmenevinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0272 612 76 22 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Afyonkarahisar Bolvadin Öğretmenevi Adresi

Afyonkarahisar ilinin Bolvadin ilçesine bağlı Bolvadin Öğretmenevinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Konak Mahallesi İstasyon Caddesi PTT Yanı Bolvadin / Afyonkarahisar adresinde yer almaktadır.  

Bolvadin Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Afyonkarahisar Bolvadin Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve TelefonuBolvadin Öğretmenevi’ne ait 2022 yılı konaklama ücretleri daha paylaşılmamıştır. Telefon Numarası ile iletişime geçmeniz yararınıza olacaktır.

Bolvadin Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Bolvadin Öğretmenevi Konumu Nerede

Bolvadin Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Bolvadin için kalina bilecek bir yer hem çok amaclı salon ile düğün salonu ve oteli ile halkımıza çok güzel bir sosyal tesisi
Bolvadinimizin güzide mekanı guleryuzuyle çalışanlarıyla idaresiyle dört dörtlük mekan
Sürekli arazi çalışmalarında ekip olarak ilçelerde konaklamamız gerektiğinden genelikle öğretmen evleri veya misafirhaneleri tercih ediyoruz. Değerlendirme ve kıyaslama ilçelerdeki kurumlar arasında değerlendirilecek olursa (2022) Kurum çalışanların nezaketli, yardımcı olma niyetleri ve güleryüzleri (+) Oda, yatak, havlu ve çarşaf temizliği(+)kalorifer, sıcak su, fiyat uygunluğu,konum (+)
Öğretmenevi güzeldi ve temiz ve bakimliydi
Çok mükemmel,sessiz ve sakin bir ortam.

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Merkez Afyonkarahisar Öğretmenevi
  2. Afyon Şuhut Öğretmenevi
  3. Afyon İscehisar Öğretmenevi
  4. Afyon Dazkırı Öğretmenevi
  5. Afyonkarahisar Çay Öğretmenevi
  6. Afyon Dinar Öğretmenevi
  7. Afyon Emirdağ Öğretmenevi
  8. Afyon Sandıklı Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir