Afyon İscehisar Öğretmenevi

Afyonkarahisar ilinin İscehisar ilçesine bağlı İscehisar Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Çok uygun bir konaklama ihtiyacı olan ve merkezi yerdeki konumu ile oldukça sevilen pansiyonlardan biri olmaktadır. Hükümet konağının üstünde yer alan bu misafirhanede ailenizle birlikte rahatlıkla konaklayabilir. Geniş odalarının keyfini sürebilirsiniz.

Odaların hepsinin geniş ve makul seviyede olması ve bir ilçe için yeteri miktarda yatak kapasitesine sahip bir öğretmenevi olmaktadır.

İscehisar Öğretmenevi Odaları; toplamda 9 odada 20 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Odalarında şifoniyer, kablosuz internet, televizyon ve buzdolabı bulunmaktadır.

İscehisar Öğretmenevi Genel Olarak; Restoranı, yemek salonu, öğretmenler lokali, çay bahçesi ve oyun salonu bulunmaktadır.

 İscehisar Öğretmenevi Ulaşım Olarak; AFyonkarahisar il merkezine 23km mesafede bulunmaktadır. İscehisar Öğretmenevi İshisar ilçesinin merkezinde bulunmaktadır.

İscehisar Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Afyonkarahisar ilinin İscehisar ilçesine bağlı İscehisar Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0272 341 87 07 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

İscehisar Öğretmenevi Adresi

Afyonkarahisar ilinin İscehisar ilçesine bağlı İscehisar Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Eski Hamam Mahallesi Afyon Caddesi Özel İdare İş Merkezi KAt:4/5 İscehisar/Afyonkarahisar adresinde yer almaktadır. 

İscehisar Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Afyonkarahisar İscehisar Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu2022 yılına ait oda fiyatları daha yayınlanmamıştır. Yayınlandığında buradan paylaşılacaktır.

İscehisar Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

İscehisar Öğretmenevi Konumu Nerede

İscehisar Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Yemekleri hem uygun hem guzel tavsiye ederim.
Personel İbrahim Bey, çok saygılı hizmette kusur etmeyen biri. Çalışkan insan seçen “Yöneticileri kutluyorum.”
Odalar çok temiz 24 saat sıcak su çamaşır makinesi var
Geceleri tost ve çiğ köfte var 24 saat bilgisayar servisi var Gece kalmak için pansiyon var
Mekan geniş ve ferah. Kahvaltı da olaymış 10 numara 5 yıldız

Afyonkarahisar İscehisar Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Afyon Bolvadin Öğretmenevi
  2. Afyonkarahisar Çay Öğretmenevi
  3. Afyon Emirdağ Öğretmenevi
  4. Afyon Dazkırı Öğretmenevi
  5. Afyon Şuhut Öğretmenevi
  6. Afyon Dinar Öğretmenevi
  7. Afyon Sandıklı Öğretmenevi
  8. Merkez Afyonkarahisar Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir