Afyonkarahisar Çay Öğretmenevi

Afyonkarahisar ilinin Çay ilçesine bağlı Çay Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Çay Öğretmenevi genel olarak güzel bir öğretmenevi olmakla birlikte yol üstü güzergah üstünde olması sebebiyle sıklıkla tercih edilmektedir. Genelikle her daim boş odası bulunmakla birlikte önceden rezervasyon yaptırmanız yararınıza olacaktır.

Afyonkarahisar Çay Öğretmenevi Odaları; toplamda 15 odada ve 30 yatak kapasitesi ile hizmet vermekte olup, odalarında elbise dolabı, şifonyeri, televizyonu, buzdolabı ve kablosuz interneti bulunmaktadır.

Çay Öğretmenevi Genel Olarak; Konferans salonu, otoparkı, çocuk oyun parkı, yazlık çay bahçesi, öğretmen lokali ve yemekhanesi bulunmaktadır.

Çay Öğretmenevi Ulaşım Olarak; Çay öğretmenevi ilçe merkezinde yer almakta olup Afyonkarahisar il merkezine 45 km uzaklıktadır.

Çay Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Afyonkarahisar ilinin Çay ilçesine bağlı Çay Öğretmenevinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0272 631 24 11 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Çay Öğretmenevi Adresi

Afyonkarahisar  ilinin Çay ilçesine bağlı Çay Öğretmenevinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Vakıf Mahallesi, Katip Sokak Çevre Yolu Üzeri No:14 Çay/Afyonkarahisar adresinde yer almaktadır. 

Çay Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Afyonkarahisar Çay Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu2022 yılı Çay öğretmenevi Oda Fiyatları şöyle;

Not: Güncel fiyatlar daha paylaşılmamıştır.

Çay Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Çay Öğretmenevi Konumu Nerede

Çay Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Şuanda buradayız bir hafta önce de bir gece kaldık tatil yerimize giderken mola verebileceğimiz bir yer oldu. Eski bir yapı evet ama temiz her gidenin ardından temizlik yapılıyor. Temiz bornoz bile koymuşlar. İşleten arkadaşlar çok samimi ve sıcakkanlı insanlar. Çayları da harika kesinlikle tavsiye ederim. Fiyatlar da uygun bilginize
Tatile giderken yol üstü diye tercih ettigimiz bir mekandi odalar temiz duzenli kahvalti heryerde oldugu gibi rahatlik ve temizlik olarak guzergahimizda oldukca surekli kullanacagimiz bir mekan oldu
Yol kenarında olması nedeniyle bulması kolay temiz ve fiyat olarak uygun bir yer
Çol süper hem temiz hemde fiyati cok uygun bir yer tekarar qeldimde qene tercihim olacakdir.
İkinci kat ile birinci kat arasında resepsiyonu olan sakın güzel bir ilçe öğretmenevi. Yüksek bir lüks beklentisi olmaz ise mutlu olmak mümkün olacaktır.
Görevli kişi çok yardımsever ve beyefendi biri, oldukça temiz, huzurlu bir yer.

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Afyon İscehisar Öğretmenevi
  2. Afyon Dazkırı Öğretmenevi
  3. Afyon Dinar Öğretmenevi
  4. Afyon Sandıklı Öğretmenevi
  5. Afyon Şuhut Öğretmenevi
  6. Afyon Emirdağ Öğretmenevi
  7. Afyon Bolvadin Öğretmenevi
  8. Merkez Afyonkarahisar Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir