Ağrı Diyadin Öğretmenevi

Ağrı ilinin Diyadin ilçesine bağlı Diyadin Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Diyadin Öğretmenevi 18 oda 31 yatak kapasitesine sahip geniş bir öğretmen evidir. İlgili personellerin ve deneyimli kadrosu sayesinde ister kısa süreli ister uzun süreli konaklamalarımızda tercih edeceğiniz bir Öğretmenevi olacaktır. Diyadin ilçe merkezinde yer alan Diyadin Öğretmenevi ulaşım problemi olmayan bir misafirhanedir.

Diyadin Öğretmenevi Odaları; 18 oda ve 31 yatak kapasitesine sahiptir. Odalarında televizyon, mini buzdolabı, çalıma masası sandalyesi, şifoniyer, elbise dolabı, kablosuz internet bulunmaktadır.

Diyadin Öğretmenevi Genel Olarak; Öğretmenler lokali, oturma salonu, masa tenisi, bilardo salonu, yazlık çay bahçesi ve kapalı çay bahçesi bulunmaktadır.

Diyadin Öğretmenevi Ulaşım Olarak; Diyadin öğretmenevi ilçe merkezinde yer almakta olup, Ağrı iline ise 90km mesafede bulunmaktadır.

Diyadin Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Ağrı ilinin Diyadin ilçesine bağlı Diyadin Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0472 511 47 06 veya 0472 511 23 62 veya 0472 511 22 05  telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Diyadin Öğretmenevi Adresi

Ağrı ilinin Diyadin ilçesine bağlı Diyadin Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Atatürk Mahallesi, Özgür Azer Kurak Caddesi Özel İdare İş Hanı Diyadin/Ağrı adresinde yer almaktadır. 

Diyadin Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Ağrı Diyadin Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve TelefonuNot: Diyadin öğretmenevine ait 2022 yılı Diyadin öğretmenevi oda fiyatlarına rastlanılmamıştır. Kurumun telefon numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

Diyadin Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Diyadin Öğretmenevi Konumu Nerede

Diyadin Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Not: Konaklama ile ilgili yoruma rastlanılmamıştır.

Diyadin Öğretmenevi Telefon Numarası, Ağrı Diyadin Öğretmenevi Adresi Konumu, Diyadin Öğretmenevi Oda Fiyatları, Diyadin Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Ağrı Eleşkirt Öğretmenevi
  2. Ağrı Tutak Öğretmenevi
  3. Ağrı Taşlıçay Öğretmenevi
  4. Ağrı Patnos Öğretmenevi
  5. Merkez Ağrı Öğretmenevi
  6. Ağrı Hamur Öğretmenevi
  7. Ağrı Doğubeyazıt Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir