Ağrı Eleşkirt Öğretmenevi

Ağrı ilinin Eleşkirt ilçesine bağlı Eleşkirt Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Eleşkirt Öğretmenevi bir ilçe için oldukça güzel ve yeteri derecede odalara sahip biribirinden değerli kadrosu sayesinde her problemde çözüm odaklı yaklaşımları sayesinde problemlerinize çözüm eleşkirt Öğretmenevi sunan personellere ev sahipliği yapmaktadır.

Eleşkirt Öğretmenevi Odaları; 6 odada 14 yatak kapasitesi ile hizmet vermekte olup, odalarında televizyon, buzdolabı, şifoniyer, elbise dolabı ve kablosuz internet bulunmaktadır.

Eleşkirt Öğretmenevi Genel Olarak; dinlenme salonu, öğretmenler lokali bulunmaktadır.

Eleşkirt Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yet almakta olup, Ağrı il merkezine 34 km uzaklıktadır.

Eleşkirt Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Ağrı ilinin Eleşkirt ilçesine bağlı Eleşkirt Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0472 711 44 50 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Eleşkirt Öğretmenevi Adresi

Ağrı ilinin Eleşkirt ilçesine bağlı Eleşkirt Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak İstiklal Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, Hükümet Konağı Yanı Eleşkirt/Ağrı adresinde yer almaktadır. 

Eleşkirt Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Ağrı Eleşkirt Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve TelefonuNot: Eleşkirt Öğretmenevi’ne ait 2022 yılı fiyat bilgisi paylaşılmamıştır. Direk öğretmen evini arayarak fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

Eleşkirt Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Eleşkirt Öğretmenevi Konumu Nerede

Eleşkirt Öğretmenevi Konaklama Yorumları

güzel bir öğretmenevi 1 gece kaldım çok güzeldi.
personeller ilgili bina yeterli odaları güzel

Eleşkirt Öğretmenevi Telefon Numarası, Ağrı Eleşkirt Öğretmenevi Adresi Konumu, Eleşkirt Öğretmenevi Oda Fiyatları, Eleşkirt Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Ağrı Taşlıçay Öğretmenevi
  2. Ağrı Doğubeyazıt Öğretmenevi
  3. Ağrı Diyadin Öğretmenevi
  4. Ağrı Tutak Öğretmenevi
  5. Ağrı Hamur Öğretmenevi
  6. Merkez Ağrı Öğretmenevi
  7. Ağrı Patnos Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir