Ağrı Hamur Öğretmenevi

Ağrı ilinin Hamur ilçesine bağlı Hamur Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Ağrı ilinin hamur ilçesinde yer alan hamur Öğretmenevi güzel bir öğretmenevi olmakla birlikte her konuda yardımcı olan personelleri, yeteri kadar genişlikteki odalara, ilçe merkezinde yer alması, ulaşım probleminin olmaması oldukça büyük bir artı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Hamur Öğretmenevi Odaları;11 odada toplamda 25 yatak kapasitesi bulunmaktadır. Odalarında televizyon, kablosuz internet, mini buzdolabı, 24 saat sıcak su, banyo, lavabo, kablosuz internet yer almaktadır.

Hamur Öğretmenevi Genel Olarak; yemekhanesi, restoranı, oturma salonu, öğretmenler salonu bulunmaktadır.

Hamur Öğretmenevi Ulaşım Olarak; Hamur öğretmenevi ilçe merkezinde yer almaktadır. Ağrı ilene ise 14km mesafede bulunmaktadır.

Hamur Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Ağrı ilinin Hamur ilçesine bağlı Hamur Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0472 451 2673 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Hamur Öğretmenevi Adresi

Ağrı ilinin Hamur ilçesine bağlı Hamur Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Kale Mahallesi Melik Özmen Caddesi Hamur/Ağrı  adresinde yer almaktadır. 

Hamur Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Ağrı Hamur Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve TelefonuNot: Hamur Öğretmenevi’ne ait 2022 yılı fiyat listesi henüz yayınlanmamıştır öğretmen evine ait telefon numarası üzerinden ulaşmanız gerekmektedir.

Hamur Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Hamur Öğretmenevi Konumu Nerede

Hamur Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Kaymakamlığın arkasında ama girişini bulmak zor olabilir, sormak lazım.Bahceli şirin alçak (sanırım tek katlı) taştan bir binası var.Ejder Bey çok iyi bir insan.
Gayet güzel ve Farah kalmak için iyi bir ortam
Bu çok güzel temiz bir Öğretmenevi, hamur ilçesindeki işlerimi hallederken konakladığım resepsiyondaki beyefendi çok kibardı
Resepsiyondaki bey kan de her konuyla ilgili yardımcı oluyor her soruna bir çözüm sağlıyor, odalar yeteri kadar büyük geniş ve boş oda bulmakta problem yaşamıyorsunuz

Hamur Öğretmenevi Telefon Numarası, Ağrı Hamur Öğretmenevi Adresi Konumu, Hamur Öğretmenevi Oda Fiyatları, Hamur Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Merkez Ağrı Öğretmenevi
  2. Ağrı Doğubeyazıt Öğretmenevi
  3. Ağrı Taşlıçay Öğretmenevi
  4. Ağrı Diyadin Öğretmenevi
  5. Ağrı Patnos Öğretmenevi
  6. Ağrı Tutak Öğretmenevi
  7. Ağrı Eleşkirt Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir