Ağrı Taşlıçay Öğretmenevi

Ağrı ilinin Taşlıçay ilçesine bağlı Taşlıçay Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Her odası birbirinden temiz bir öğretmen evi olan bir merkezi yerde bulunan Ağrı Taşlıçay Öğretmenevi hem uzun süreli konaklamanızdan hem de kısa süreli konaklamanız da tercih edilebilir bir Öğretmenevi olmaktadır. İlçede sunulan en iyi konaklama seçeneklerinden biri olmaktadır.

Taşlıçay Öğretmenevi Odaları; 15 adet odası ve 24 adet yatak kapasitesi ile hizmet veren Taşlıçay Öğretmenevi odalarının 10 tanesinde lavabo-banyo bulunmaktadır. Odaların içerisinde gardrop, şifoniyer, elbise dolabı, televizyon, kablosuz internet bulunmaktadır.

Taşlıçay Öğretmenevi Genel Olarak; Dinlenme salonu, kantin, mutfak, mescit, çok amaçlı salon, oyun salonu ve öğretmenler lokali bulunmaktadır.

Taşlıçay Öğretmenevi Ulaşım Olarak; Taşlıçay Öğretmenevi merkezde bulunmaktadır.Ağrı iline 50km uzaklıkta bulunmaktadır.

Taşlıçay Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Ağrı ilinin Taşlıçay ilçesine bağlı Taşlıçay Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için Hürriyet Mahallesi, Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi No:1 Taşlıçay/Ağrı telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Taşlıçay Öğretmenevi Adresi

Ağrı ilinin Taşlıçay ilçesine bağlı Taşlıçay Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak 0472 551 32 14 adresinde yer almaktadır. 

Taşlıçay Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Ağrı Taşlıçay Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve TelefonuNot: Taşlıçay Öğretmenevi Oda Fiyatları 2022 yılına uygun olarak daha paylaşılmamıştır. Paylaşıldığında iletilecektir.

Taşlıçay Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Taşlıçay Öğretmenevi Konumu Nerede

Taşlıçay Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Personeller çok çok ilgili her konuda her şeyde çözüm odaklı yaklaşıyorlar iki ay gibi bir süre konakladım çok ama çok memnun ayrıldım
2021 yılının ikinci ayında iki gün konaklama fırsatı buldum hem taşlıçay ilçesi’ne hem de Öğretmen evinde güzel vakit geçirdim
Odaları güzel tam bir misafirhane havasında. Otel soğukluğu değilde aile sıcaklığı bulunmakta

Taşlıçay Öğretmenevi Telefon Numarası, Ağrı Taşlıçay Öğretmenevi Adresi Konumu, Taşlıçay Öğretmenevi Oda Fiyatları, Taşlıçay Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Ağrı Doğubeyazıt Öğretmenevi
  2. Merkez Ağrı Öğretmenevi
  3. Ağrı Patnos Öğretmenevi
  4. Ağrı Eleşkirt Öğretmenevi
  5. Ağrı Diyadin Öğretmenevi
  6. Ağrı Hamur Öğretmenevi
  7. Ağrı Tutak Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir