Ağrı Tutak Öğretmenevi

Ağrı ilinin Tutak ilçesine bağlı Tutak Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Tutak Öğretmenevi güzel şekilde tasarlanmış ve birbirinden lezzetli yiyeceklerin yer aldığı, yazın yazlık çay bahçesinde huzur dolu sohbetlerinizi yapabileceğiniz yeşillik içerisinde ve çocuklarınızın oyun alanında mutlu bir şekilde oynamasına olanak sağlayan bir misafirhane olmaktadır. Yapısı gereği güzel bir misafirhane olmakla birlikte Tutak ilçesinde yeteri derecede odalara sahiptir.

Tutak Öğretmenevi Odaları; tek ve çift kişilik odalarında, lavabosu, banyosu, televizyonu, buzdolabı, kablosuz interneti, şifoniyer, elbise dolabı bulunmaktadır.

Tutak Öğretmenevi Genel Olarak; kafeteryası, çocuk oyun alanı, yazlık çay bahçesi, kışlık çay bahçesi, restoran, öğretmenler lokali, bulunmaktadır.

Tutak Öğretmenevi Ulaşım Olarak; Tutak öğretmenevi ilçe merkezinde yer almakta olup ulaşım problemi bulunmamaktadır. Ağrı iline ise 42 km mesafede bulunmaktadır.

Tutak Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Ağrı ilinin Tutak ilçesine bağlı Tutak Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0472 411 22 96 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tutak Öğretmenevi Adresi

Ağrı ilinin Tutak ilçesine bağlı Tutak Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Cami Mahallesi, 305 Sokak, No:1 Tutak/Ağrı adresinde yer almaktadır. 

Tutak Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Not Fiyatlar Eski Fiyattır. Yeni fiyatlar eklenecektir.

KONAKLAMA FİYATLARI

Ağrı Tutak Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

ÜYE/KAMU SİVİL
GÜNÜBİRLİK TEK KİŞİ 35.00 TL 45.00 TL
AYLIK TEK KİŞİLİK ODA 600.00 TL 600.00 TL
AYLIK ÇİFT KİŞİLİK ODA 700.00 TL 700.00 TL

***AYLIK ÇİFT KİŞİLİK ODALAR PAYLAŞIMLI OLUP 2 KİŞİ KALMAK İSTEYENLER ODA ÜCRETİNİ PAYLAŞACAKTIR. KİŞİ BAŞI 350 TL OLACAKTIR.***

Tutak Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Tutak Öğretmenevi Konumu Nerede

Tutak Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Farklı lezzetler sakin ve doğal mekan keisnlikle denenmesi lazım ☺️
hem yemekleri oldun hem odaları olsun çok güzel çok beğeniyorum
gerçekten çok ilgililer 2 gün kaldım çok güzel ağırladılar

 

Tutak Öğretmenevi Telefon Numarası, Ağrı Tutak Öğretmenevi Adresi Konumu, Tutak Öğretmenevi Oda Fiyatları, Tutak Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Ağrı Patnos Öğretmenevi
  2. Ağrı Taşlıçay Öğretmenevi
  3. Ağrı Hamur Öğretmenevi
  4. Merkez Ağrı Öğretmenevi
  5. Ağrı Doğubeyazıt Öğretmenevi
  6. Ağrı Eleşkirt Öğretmenevi
  7. Ağrı Diyadin Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir