Aksaray Ortaköy Öğretmenevi

Aksaray ilinin Ortaköy ilçesine bağlı Ortaköy Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Ortaköy Öğretmenevi Odaları; 9 oda ve 16 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise; televizyon, buzdolabı, banyo, lavabo, kablosuz internet, elbise dolabı bulunmaktadır.

Ortaköy Öğretmenevi Genel Olarak; Sabah kahvaltısı, lokal, çay bahçesi, toplantı salonu, etkinlik salonu, dinlenme salonu bulunmaktadır.

Ortaköy Öğretmenevi Ulaşım Olarak; İlçe merkezinde yer almakta olup, Aksaray il merkezine 55km, Kırşehir İl merkezine 50km mesafede bulunmaktadır.

Ortaköy Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Aksaray ilinin Ortaköy ilçesine bağlı Ortaköy Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0382 351 25 08 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Ortaköy Öğretmenevi Adresi

Aksaray ilinin Ortaköy ilçesine bağlı Ortaköy Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Plevne Mahallesi, Şerefli Koçhisar Caddesi Ortaköy Lisesi Yanı Ortaköy/Aksaray  adresinde yer almaktadır.

Ortaköy Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Not: Öğretmenevine Ait 2022 yılı Oda Fiyatları paylaşılmamıştır. Lütfen Kurum iletişim numarasından arayarak fiyat bilgisi sorunuz.

Aksaray Ortaköy Öğretmenevi Oda Fiyatları

Ortaköy Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Ortaköy Öğretmenevi Konumu Nerede

Ortaköy Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Temiz ve Nezih Konaklama Ücreti çok uygun Bu yüzden Çok rağbet Görüyor.Burada Otel’de var ama fiyatlarının pahalı olduğu söyleniyor.
Temiz ve sıcak bir ortamı var. Ayrıca çok ekonomik…
5 yıldızlı otel konforu çalıșan arkadașları tebrik ediyorum
Hizmeti ve konumu itibariyle faydalanılacak bir mekan.
Ortaköy de konaklama için en iyi yer diyebilirim

Aksaray Ortaköy Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Ortaköy Öğretmenevi Telefon Numarası, Aksaray Ortaköy Öğretmenevi Adresi Konumu, Ortaköy Öğretmenevi Oda Fiyatları, Ortaköy Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Aksaray Eskil Öğretmenevi
  2. Merkez Aksaray Öğretmenevi
  3. Aksaray Ağaçören Öğretmenevi
  4. Aksaray Sarıyahşi Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir