Amasya Merzifon Öğretmenevi

Amasya ilinin Merzifon ilçesine bağlı Merzifon Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Merzifon Öğretmenevi, Merzifon ilçesinin merkezinde yer almaktadır. Oldukça fazla odası ve yatak kapasitesi bulunmaktadır. Sosyal tesisi açısından dinlenme salonu, çay bahçesi teras kat yemekhanesi

Merzifon Öğretmenevi Odaları; 38 odada toplamda 94 yatak kapasitesi ile hizmet veren öğretmenevi odalarında; 24 saat sıcak suyu, banyo, lavabo, kablosuz internet, şifoniyer, elbise dolabı, televizyon buzdolabı mevcuttur.

Merzifon Öğretmenevi Genel Olarak; restoran, yemekhanesi, teras çay restoran, kafeterya öğretmenler lokali, bilardo salonu, dinlenme salonu, yazlık çay bahçesi bulunmaktadır.

Merzifon Öğretmenevi Ulaşım Olarak; İlçe merkezinde yer almakta olup, Amasya il merkezine 45 km mesafede bulunmaktadır.

Merzifon Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Amasya ilinin Merzifon ilçesine bağlı Merzifon Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0358 513 05 51  telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Merzifon Öğretmenevi Adresi

Amasya ilinin Merzifon ilçesine bağlı Merzifon Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Harmanlar Mahallesi, Taştan Sönmez Caddesi No: 13/A Merzifon/Amasya adresinde yer almaktadır.

Merzifon Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Amasya Merzifon Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve TelefonuOda Fiyatları – Konaklama Fiyatları // Bir Gecelik Kahvaltı Dahil Fiyatlar

Oda Fiyatları – Konaklama Fiyatları // Bir Gecelik Kahvaltı Dahil Fiyatlar

Paylaşımlı Oda ( Odada Birden Fazla Kişi)                       Kişi Başı Kamu  90,00 tl         Sivil  110,00 tl
Paylaşımsız Oda ( Odada Bir Kişi)                       Kişi Başı Kamu  135,00 tl         Sivil 150,00 tl
Suit Oda Anne Baba Çocuklu veya En fazla 4 kişi 300,00 tl 350,00 tl
Wip Suit Oda Anne Baba Çocuklu(6 yaş) veya En fazla 3 kişi 300,00 tl 350,00 tl

 

Merzifon Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Merzifon Öğretmenevi Konumu Nerede

Merzifon Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Görevli insanlarda oldukça yardımcı ve iyimser. Fiyat performans açısından kesinlikle çok iyi.Merkezde yer aldığından yeme içme mekanlarına ulaşımı rahat. Teşekkür ederiz.
Güzel temiz düzenli. Otopark sorunu olmayan. Odalari yeterli seviyede temiz ve yeni. Kahvaltı guzel ve fiyat performans bakımından değerlendirildiğinde yeterli. Gittiğimde tekrar gönül rahatlığıyla kalabilecegim bir yer.
Park yeri var, açık büfe kahvaltı , temiz çarşaf ve banyolar.fiyatta makul tavsiye edilir.
Ben kış ayında gittim 7/24 sıcak su bulunuyor oda sıcaklığı gayet iyi Bina dışardan yenilenmiş olsa da eşyaları eski ama temiz dolaplarda fazladan battaniye vardı Tv çalışıyor durumda Banyosu çok güzel di hamamdaymışsınız gibi hissettiriyor
yolumuz üzerinde bir gece misafr olduk.Çok değerli müdürümüz Bünyamin bey ve çalışma ekibi.güler yüzlü personeli harikaydı. kahvaltıda yöresel tadlar ; kuşburnu.kızılcık ve alıç marmelatı çok güzel düşünülmüş.Yolunuzu düşermenizi özellikle tavsiye ederim.
5 yıldızlı otellerin yaşatmayacağı duyguları yaşattın bana. Bundan sonra yol üstü Mola yeri burası. Bakıma muhtaç bir yer ama kurumsal bir çatıda kalmak hoş olan kısmı.
Hep otellerde kalıyordum, ilk defa öğretmen evinde kaldım, herşey güzeldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Amasya Merzifon Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Merzifon Öğretmenevi Telefon Numarası, Amasya Merzifon Öğretmenevi Adresi Konumu, Merzifon Öğretmenevi Oda Fiyatları, Merzifon Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Amasya Suluova Öğretmenevi
  2. Merkez Amasya Öğretmenevi
  3. Amasya Taşova Öğretmenevi
  4. Amasya Gümüşhacıköy Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir