Amasya Suluova Öğretmenevi

Amasya ilinin Suluova ilçesine bağlı Suluova Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Suluova Öğretmenevi birbirinden temiz otelleri mükemmel hizmet anlayışı, Kafeteryası yemekleri ile akıllarda yer edinen misafirhanelerden biridir. Tatil bölgelerine giderken yol üstünde yer almasından kaynaklı olarak yüksek oranda tercih edilmektedir.

Suluova Öğretmenevi Odaları; 13 oda ve 25 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında; odalarda 24 saat kesintisiz sıcak suyu, lavabo, banyo, kablosuz internet, mini buzdolabı, televizyon bulunmaktadır.

Suluova Öğretmenevi Genel Olarak; kahvaltı salonu, çok amaçlı salon, oyun salonu, oturma salonu, yemek salonu, kafeterya bulunmaktadır.

Suluova Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde bulunmakta olup, Amasya il merkezine 25 km mesafede bulunmaktadır.

Suluova Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Amasya ilinin Suluova ilçesine bağlı Suluova Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0358 417 63 57 veya 0358 417 24 11  telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Suluova Öğretmenevi Adresi

Amasya ilinin Suluova ilçesine bağlı Suluova Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Cumhuriyet Mahallesi, Atatürk Bulvarı, Özel İdare İş Hanı No:210 Suluova/Amasya adresinde yer almaktadır.

Suluova Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Amasya Suluova Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve TelefonuNot: Lütfen güncel fiyatlar için direk kurum ile iletişime geçiniz.

Tek Kişilik Oda Kamu 60 TL  Sivil 80 TL
Suit Oda Kamu 100 TL Sivil 120 TL

Suluova Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Suluova Öğretmenevi Konumu Nerede

Suluova Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Temiz bir mekan. Salgın hastalık (pandemi) ile ilgili tedbirler devam ediyor. HES kodunu sorguluyorlar. Kahvaltı tabağı kapalı yiyecekler ile veriliyor. Çalışanlar işlerini iyi yapıyorlar. İlgili davranıyorlar.
Karadaniz gezisinden dönerken ailece konakladığımız öğretmen evlerinden birisi oldu. Gayet güzel bakımlı ve temiz. Şu an ne şekilde bilemiyorum ancak bir yıl önce navigasyon bizi ters istikamete yönlendirmişti. Bir hata var gibiydi. Kesinlikle tavsiye ederim.
3 aylık mecburi hizmet sürecim de kaldığım benim için değeri paha biçilemez olan yer. Ellerinden gelen her imkanı bizim ayaklarımızın altına serdiler.Klasik sıcak su,ısınma ve internet özelliklerinden bahsetmeyeceğim bile ama soğuk kış günlerinde küçük sıcacık bir yuva orası.
İş gezilerim de ve seyahatlerim de yolum ne zaman o bölgeye düşse Suluova öğretmen evini tercih ederim . İlgileri için çok teşekkür ederim. Benim puanım yıldızlı 10
Güler yüzlü ve iletişimi yüksek personeli, çağın şartlarına göre yenilenen odaları ve ikramlarıyla Suluova Öğretmen Evi sizlere aile sıcaklığında huzurlu bir konaklama hizmeti sağlayacaktır. İlginiz için teşekkürler.
Şimdiye kadar gittiğim en güzel öğretmen evi Çok Güzel…

Amasya Suluova Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Suluova Öğretmenevi Telefon Numarası, Amasya Suluova Öğretmenevi Adresi Konumu, Suluova Öğretmenevi Oda Fiyatları, Suluova Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Merkez Amasya Öğretmenevi
  2. Amasya Gümüşhacıköy Öğretmenevi
  3. Amasya Merzifon Öğretmenevi
  4. Amasya Taşova Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir