Ankara Kalecik Öğretmenevi

Ankara ilinin Kalecik ilçesine bağlı Kalecik Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Kalecik Öğretmenevi Odaları; 14 oda ve 28 yatak kapasitene sahip bir öğretmenevi olan Kalecik Öğretmenevi odalarında, televizyon, kablosuz internet, buzdolabı, banyo, lavabo, bulunmakta olup, suit odalarında ise klima mevcuttur.

Kalecik Öğretmenevi Genel Olarak;öğretmenler lokali, konferans salonu, dinlenme odası, televizyon odası, düğün nişan salonu, sauna, spor salonu, lokanta, restoran bulunmaktadır.

Kalecik Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup, Ankara il merkezine 71 km mesafede bulunmaktadır.

Kalecik Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Ankara ilinin Kalecik ilçesine bağlı Kalecik Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0312 857 16 43 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Kalecik Öğretmenevi Adresi

Ankara ilinin Kalecik ilçesine bağlı Kalecik Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Cumhuriyet Meydanı, Ankara Caddesi No:13/2 Kalecik/Ankara adresinde yer almaktadır.

Kalecik Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Ankara Kalecik Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve TelefonuNot: Öğretmenevine Ait 2022 yılı Oda Fiyatları paylaşılmamıştır. Lütfen Kurum iletişim numarasından arayarak fiyat bilgisi sorunuz.

Kalecik Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

—-

Kalecik Öğretmenevi Konumu Nerede

Kalecik Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Kısa konaklama için uygundu. Ancak adresi zor bulduk.
Güzel tesis olmuş. Emeğinize sağlık..

Ankara Kalecik Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Kalecik Öğretmenevi Telefon Numarası, Ankara Kalecik Öğretmenevi Adresi Konumu, Kalecik Öğretmenevi Oda Fiyatları, Kalecik Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

 1. Ankara Bala Öğretmenevi
 2. Ankara Sincan Öğretmenevi
 3. Ankara Çubuk Öğretmenevi
 4. Ankara Kahramankazan Öğretmenevi
 5. Ankara Kızılcahamam Öğretmenevi
 6. Ankara Haymana Öğretmenevi
 7. Ankara Beypazarı Öğretmenevi
 8. Ankara Başkent Öğretmenevi
 9. Ankara Gölbaşı Öğretmenevi
 10. Ankara Şereflikoçhisar Öğretmenevi
 11. Ankara Nallıhan Öğretmenevi
 12. Ankara Polatlı Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir