Ankara Kızılcahamam Öğretmenevi

Ankara ilinin Kızılcahamam ilçesine bağlı Kızılcahamam Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Kızılcahamam Öğretmenevi Odaları; 11 oda ve 17 yatak kapasitesine sahip öğretmenevi odalarında iki katlı, 11 odalı, 17 yataklıdır. Odalarımızın 5 tanesi çift kişilik, içinde duşakabin, TV, internet ve buzdolabı bulunan odalardır. Diğer 6 oda da ise iki kişilik olup, TV, internet ve buzdolabı bulunmakta ancak banyo ve lavabolar ortak kullanımdır.

Kızılcahamam Öğretmenevi Genel Olarak; Oyun salonu, çay bahçesi, öğretmenler lokali, kahvaltı salonu bulunmaktadır.

Kızılcahamam Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer alan öğretmenevi, Ankara iline ise 80km uzaklıkta bulunmaktadır.

Kızılcahamam Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Ankara ilinin Kızılcahamam ilçesine bağlı Kızılcahamam Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0312 736 32 06 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Kızılcahamam Öğretmenevi Adresi

Ankara ilinin Kızılcahamam ilçesine bağlı Kızılcahamam Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Yenice Mahallesi, Ankara Caddesi No:3 Kızılcahamam/Ankara adresinde yer almaktadır.

Kızılcahamam Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

2022 YILI ODA FİYATLARI

Duşakabinli Odamız
Öğretmen ve Memur: Tek Kişi: 105,00 TL / İki Kişi: 150,00TL

Sivil: Tek Kişi: 125,00 TL / İki Kişi: 160,00

Duşakabinsiz Odamız
Öğretmen ve Memur: Tek Kişi: 75,00 TL ( İki Kişilik Odada Tek Kişi: 105 TL)

Sivil : Tek Kişi: 85,00 TL ( İki Kişilik Odada Tek Kişi: 125 TL)
Ankara Kızılcahamam Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve TelefonuNOT: Fiyatlarımıza kahvaltı dahildir. Ücrete dahil olmayan çocuklardan kahvaltı ücreti alınır…

Kızılcahamam Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Kızılcahamam Öğretmenevi Konumu Nerede

Kızılcahamam Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Kızılcahamam Öğretmen evinde 3 gece kaldım. Samimi mütevazı müdür ve personele ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. Kızılcahamam bir nimet! Ankara’nın Oksijen Kaplıca ve yöresel gıda merkezi… Herkes kalsın sağlıkla Hacı Musa hocam…
Hükümet Konağı’nın hemen yanındaki binada olması, Kızılcahamam’a resmi iş için gelenler açısından çok avantajlı. Temizlik hususunda en ufak bir olumsuzluk yaşamadım. Mesul müdür samimi ve ilgiliydi. Kahvaltı küçük kutuda tereyağı, bal, reçel, bir miktar zeytin ve bir dilim peynir ve ekmekten oluşuyor. İkinci bardak çay ekstra ücrete tabi. Duşlu tek kişilik oda fiyatı sabah kahvaltısı dahil 80 lira. Oldukça ekonomik.
Bir çok öğretmen evinde konaklama fırsatı bulmuş biri olarak gerek odaların temizliği , gerek ilgili personeliyle takdire şayandı.
Biz öğretmenler için uygun fiyatlı şirin mi şirin, şehrin merkezinde olmasına rağmen bahçesinde sakin ve huzurla oturup kafamızı dinleyebileceğimiz hoş bir yer. Tadilat ile beraber çoğu imkan sağlanmış. Ben meslektaşlarıma ve kararsız diğer tüm tatil severlere tavsiye ediyorum. İyi günler dilerim
Şimdiye kadar birçok öğretmen evinde ve otellerde kaldım. Kıyaslama değil ama genel olarak verilen imkanları gerçekten iyi değerlendirip insanları rahat ettirmeye çalışıyorlar. Ben gayet memnun kaldım.
Yapılan tadilat ve yeni yönetimiyle önceki sorunlar tamamen çözülüp misafir konforuyla oldukça rahat ve içe siner bir ortam sağlanmış. Gönül rahatlığıyla gidip kalınabilir kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.
Gerek kalanlarıyla gerekse işletmesiyle gerçekten mükemmel bir yer odalar ve koridorları her gün temizleniyor hijyene önem veriliyor bahçesi çay içmek ve kitap okumak için eşsiz bir yer her yere yakın ve herşey ayağınızın altında odalarda ise televizyondan buzdolabına herşey mevcut ben gerçekten çok memnun kaldım

Ankara Kızılcahamam Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Kızılcahamam Öğretmenevi Telefon Numarası, Ankara Kızılcahamam Öğretmenevi Adresi Konumu, Kızılcahamam Öğretmenevi Oda Fiyatları, Kızılcahamam Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

 1. Ankara Bala Öğretmenevi
 2. Ankara Çubuk Öğretmenevi
 3. Ankara Kahramankazan Öğretmenevi
 4. Ankara Kalecik Öğretmenevi
 5. Ankara Gölbaşı Öğretmenevi
 6. Ankara Başkent Öğretmenevi
 7. Ankara Şereflikoçhisar Öğretmenevi
 8. Ankara Haymana Öğretmenevi
 9. Ankara Sincan Öğretmenevi
 10. Ankara Beypazarı Öğretmenevi
 11. Ankara Polatlı Öğretmenevi
 12. Ankara Nallıhan Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir