Ankara Polatlı Öğretmenevi

Ankara ilinin Polatlı ilçesine bağlı Polatlı Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Polatlı ilçesinde sunduğu hizmetler ile akıllarda yer edinen bir öğretmenevi olmaktadır. Kalanın bir daha kalmak istediği sunduğu yemekler ile kahvaltı ile güzel bir hizmet sunmanın yanında otoparkı ilede araç park etme sorununuza çözüm sunmaktadır.

Polatlı Öğretmenevi Odaları; 18 oda ve 50 yatak kapasitesine sahip olan öğretmenevi odalarında; Televizyon, buzdolabı, kablosuz internet, 24 saat sıcak suyu, şifoniyer, elbise dolabı bulunmaktadır.

Polatlı Öğretmenevi Genel Olarak; öğretmenler lokali, yemek salonu, kahvaltı salonu, oturma salonu, çok amaçlı salon, kuaför, otopark, mescit ve çay bahçesi bulunmaktadır.

Polatlı Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup il merkezine 74km mesafededir.

Polatlı Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Ankara ilinin Polatlı ilçesine bağlı Polatlı Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0312 623 26 64 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Polatlı Öğretmenevi Adresi

Ankara ilinin Polatlı ilçesine bağlı Polatlı Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Cumhuriyet Mahallesi Turan Caddesi, No:14/D Polatlı/Ankara adresinde yer almaktadır.

Polatlı Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

OTEL ÜCRTELERİ(PAYLAŞIMLI) İKİ ve ÜÇ KİŞİLİK ODALARDA KİŞİ BAŞIÜCRETİ(1Mart2021-31Aralık2021)

ÜYE   :90    KAMU:90   SİVİL :120

OTEL ÜCRETLERİ (ODA) TEK KİŞİ (1Mart2021-31Aralık2021)

ÜYE   :135   KAMU :135    SİVİL :180

NOT1  :ÜCRETLERİMİZE KAHVALTI DAHİLDİR.Ücretlendirme 2022 yılı ‘Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ’ e göre belirlenmiştir.

NOT    :1 Şubat 2019 tarihinden sonra doğan çocuklar için konaklama bedeli alınmaz.

1 Şubat 2016 ile 1 Şubat 2019 tarihleri arasında doğan çocuklar için(Bu tarihler dahil) konaklama bedelinin YARISI alınır.

           1 Şubat 2016 den önce doğan çocuklar için TAM ücret alınır

Polatlı Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Polatlı Öğretmenevi Konumu Nerede

Polatlı Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Çok hijyenik ve kaliteli hizmet veren bir öğretmen eviydi. İmkanları çok güzeldi, memnun ayrıldık.
Temiz, sakin güzel bir yer. Sabah kahvaltısı da var. Tavsiye ederim. Fiyatı uygun. Gönül rahatlığıyla kalınabilecek bir yer.
Hiç beklemediğim kadar iyi… Çayımız biterken tazeleniyor, yeni çaylar geliyor. Kahvaltı tabağı geldiğinde “keşke börek isteseydik” dedik ve derhal börek geldi. Ne eksik ne eksik derken “aaa domates salatalık gelmemiş” derken bir süre sonra o da geldi. Açık havada sıcak ortamda gayet lezzetli bir kahvaltı yaptık.
Ne zaman Polatlı ya gitsem muhakkak uğradığım bir tesisi çalışanları yeterli işlerine hakim yemekleri leziz. Eğer otel olarak kullanacaksınız odaları temiz. Bir kuruma ait tesis ciddiyetini taşıyan güzel sempatik bir yer.
Odamız tertemiz ve çok düzenli otopark sıkıntısı yok fiyatı da çok uygun kahvaltı yok ama bu fiyata hiç önemli değil zaten dışarda sa yapsanız diğer öğretmenevlerinden daha uyguna geliyor
Anlayışlı ve saygılı personel, Güler yüzlü hizmet görebileceğiniz sıcacık bir ortam. Evren beyin çabaları için minnettarım. Teşekkürler
Kesinlikle kalınacak yer, güvenilir, çalışanları güler yüzlü,çok memnun kaldık.

Ankara Polatlı Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Polatlı Öğretmenevi Telefon Numarası, Ankara Polatlı Öğretmenevi Adresi Konumu, Polatlı Öğretmenevi Oda Fiyatları, Polatlı Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

 1. Ankara Kahramankazan Öğretmenevi
 2. Ankara Şereflikoçhisar Öğretmenevi
 3. Ankara Gölbaşı Öğretmenevi
 4. Ankara Çubuk Öğretmenevi
 5. Ankara Başkent Öğretmenevi
 6. Ankara Kalecik Öğretmenevi
 7. Ankara Sincan Öğretmenevi
 8. Ankara Kızılcahamam Öğretmenevi
 9. Ankara Beypazarı Öğretmenevi
 10. Ankara Bala Öğretmenevi
 11. Ankara Haymana Öğretmenevi
 12. Ankara Nallıhan Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir