Antalya Akseki Öğretmenevi

Antalya ilinin Akseki ilçesine bağlı Akseki Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Akseki Öğretmenevi Odaları; 9 oda ve 18 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında, banyo, lavabo, televizyon, kablosuz internet, buzdolabı, elbise dolabı ve şifoniyer bulunmaktadır.

Akseki Öğretmenevi Genel Olarak; dinlenme salonu, konferans salonu ve kamelya bulunmaktadır.

Akseki Öğretmenevi Ulaşım Olarak; Antalya şehir merkezine 155km mesafede bulunmaktadır. Antalya konya yoluna 4km mesafede bulunmakta olup ilçe merkezinde yer almaktadır.

Akseki Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Antalya ilinin Akseki ilçesine bağlı Akseki Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0242 678 20 18 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Akseki Öğretmenevi Adresi

Antalya Serik Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve TelefonuAntalya ilinin Akseki ilçesine bağlı Akseki Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Demirciler Mahallesi, Hükümet Konağı Yanı Akseki/Antalya adresinde yer almaktadır.

Akseki Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

 Fiyat Listemiz (Günlük)
Eğitim Görevlileri 80 tl
Kamu Görevlileri 80 tl
Diğer Misafirler 100 tl
 •  Misafirlerimizin en geç saat 10:00´a kadar odaları boşaltıp çıkış yapmaları gerekmektedir.
 • Rezervasyon yaptıran misafirlerimizin saat  en geç 17:00 a kadar giriş yapmaları gerekmektedir.
 •  Rezervasyon yaptıran misafirlerimiz saat 17:00 a kadar giriş yapamayacak ise; giriş yapacakları saati bir gün öncesinden bildirmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde rezervasyonları iptal edilecektir. 

Akseki Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Akseki Öğretmenevi Konumu Nerede

Akseki Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Antalya Kaş’a giderken yol üstünde Akseki öğretmenevinde konaklayalım dedik, müdüre hanımları Serap hanımın numarasını buldum sağolsun çok ilgilendi. Gece vardığımızda bizi bekliyordu odamızı ayarlamıştı. İletişimi çok güzel 🙂 öğretmenevi küçük hoş temiz serin bi yerdi. Biz memnun kaldık. Teşekkür ederiz Serap hanım 😊
Çok temiz ve bakımlı. Odaları insana evinde hissettiren bir ferahlığa ve rahatlığa sahip. Koridorda falan yere basmaya kıyamıyorsunuz. Öğretmenevi Müdüresi Serap Hanım misafirhaneye değilde evine misafir gelmiş gibi ilgi ve alakayı eksik etmedi. Sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
Temiz ve sıcacık bir ortamda kalmanın rahatlığını yaşadık. Akseki Öğretmenevi müdiresi Serap hanıma, ilçe milli eğitim müdürüne ve çalışanlarına, güler yüzlü içten samimiyetleri ve hoş sohbetleri için teşekkür ederiz. Akseki’ye yolunuz düştüyse kesinlikle kalacağınız yer burası olsun 🙂
Akseki ogretmenevinde 1 gece konakladik, Akseki de kalabileceginiz sevimli ve temiz olarak kalabileceginiz tek yer , yastık ve carsaflarlardaki deterjan kokusu burnunuza kadar geliyor ,o kadar söyliyeyim, Müdüre hanim Serap Müdürümüze de göstermiş olduğu ilgi ve alaka için teşekkürler
Antalya’ya giderken bir gece iki aile kaldık. Küçük, şirin ve sıcacık bir yer en önemlisi de temiz. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Antalya Serik Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Akseki Öğretmenevi Telefon Numarası, Antalya Akseki Öğretmenevi Adresi Konumu, Akseki Öğretmenevi Oda Fiyatları, Akseki Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

 1. Antalya Elmalı Öğretmenevi
 2. Antalya Demre Öğretmenevi
 3. Antalya Korkuteli Öğretmenevi
 4. Antalya Gazipaşa Öğretmenevi
 5. Antalya Alanya Öğretmenevi
 6. Antalya Serik Öğretmenevi
 7. Antalya Kumluca Öğretmenevi
 8. Büyükşehir Antalya Kepez Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir