Antalya Serik Öğretmenevi

Antalya ilinin Serik ilçesine bağlı Serik Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Serik Öğretmenevi Odaları; 18 oda 36 yatak kapasitesi ile hizmet vermekte olup, odalarında ise, televizyon, klima, buzdolabı, şifoniyer, elbise dolabı, banyo, lavabo ve kablosuz internet bulunmaktadır.

Serik Öğretmenevi Genel Olarak; yemekhane salonu, konferans salonu, açık otopark, dinleneme salonu ve kafeterya bulunmaktadır.

Serik Öğretmenevi Ulaşım Olarak; Serik ilçe merkezinde olup, Antalya il merkezine 40km mesafede bulunmaktadır.

Serik Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Antalya ilinin Serik ilçesine bağlı Serik Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0242 722 37 67 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Serik Öğretmenevi Adresi

Antalya Serik  Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve TelefonuAntalya ilinin Serik ilçesine bağlı Serik Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Orta Mahallesi, Serik Caddesi No:108 Serik/Antalya adresinde yer almaktadır.

Serik Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

2022-2023 YILI 01.05.2022-31.01.2023 TARİHLERİ ARASI KAHVALTI DAHİL FİYAT LİSTESİDİR

 

 

  ÜYE    KAMU  

DİĞER(SİVİL)

1 KİŞİLİK ODA FİYATI

 

 225  225  240
2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI

 

 150  150  180
SUİT ODA FİYATLARI(4 KİŞİLİK)

 

 600  600  720

*Öğretmenevimize giriş(Check-In) saatimiz 14.00 dır.Çıkış saatimiz(Check-Out) saatimiz 11.00 dir.
*Kahvaltımız saat 08.00-10.00 arasındadır
*0-6 yaş çocuk ücretsiz,(1 şubat 2016 sonrası doğanlar)
***7-12 yaş arası çocuk 100 TL ücret alınır.12 yaş üzeri tam ücret alınır.(1 şubat 2010 ile 1 şubat 2016 arası doğanlar)
*0-6 yaş arası için ayrıca yatak verilmez ek yatak istenirse 100 tl ücret alınır.
*0-6 yaş için  45 TL kahvaltı ücreti alınır.(1 şubat 2016 sonrası  doğanlar)**
*Öğrenciler üye fiyatından yaralanır.
*Çift olarak konaklamak isteyenlerden evlilik cüzdanı ibrazı istenir.
*Engelliilik oranı %40 ve üzeri olanlar üye fiyatından yaralanır.
*En erken rezervasyon konaklama tarihi olan aydan  45 GÜN önce alınır.
*Bakanlığımızın 04.06.2018 tarih ve 10880941 sayılı yazıları gereği tüm kamu çalışanları ve aileleri üye fiyatından yaralanır.
*Kurumumuzda kanaklayanları ziyarete gelenler odaya çıkamazlar lobide görüşürler.
*Evcil hayvan kabul edilmemektedir.
* Saat 11.00 dan sonra çıkış yapanlardan o günün ücreti alınır.
*Suit oda konaklamaları 4 kişilik fiyattır 4 kişiden fazla her bir kişi için 100 TL ücret alınır.
** Odalarımızda sıcak su,saç kurutma makinesi,led TV,Büro tipi buzdolabı,Klima,Wifi bulunmaktadır.***
**Odalarda değerli eşyalarınızı bırakmayınız,kaybolmasından Kurumumuz sorumlu değildir.**
**Unutulan eşyalar en fazla 15 gün saklanır**

Serik Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Serik Öğretmenevi Konumu Nerede

Serik Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Güler yüzlü çalışanları var. Özellikle Ali bey, Erdal hoca ve Mesut bey çok yardımsever. Odaları çok temiz ve düzenli. Hatta Serik’te otel arıyordum. Serik halkı burada kalacağın en güzel yer Serik Öğretmenevi dediler. Ayrıca fiyatlar uygun ve büyük bir otoparkı var. Kesinlikle bir sorun yaşamadık. Eğer yer ayırtmak istiyorsanız da saat 17.00’a kadar yer ayırttırın. Ben öyle yaptım. Oda parasını da öğretmenevi hesabına gönderdim. Bazen yer kalmayabiliyor. Oraya vardığımda her şey kolay oldu. Serik Öğretmenevinde çalışan herkese ayrı ayrı teşekkür ederim.
Güler yüzlü çalışanlar, çok yardım severler. Odalar ve diğer kısımlar çok temiz ve düzenli. Fiyatlar ekonomik. Rezervasyonda sıkıntı yaşamadık konum olarak güzel bir yerde otopark yeterli. Teşekkürler Serik Öğretmenevi.
Çok temiz ve tertipli bir ortam var. Her yer çamaşır suyu kokuyor. Işletme ve personel güleryüzlü. Ayrıca emniyet görevlilerinin sürekli o cevrede olması insana güven veriyor
Çok temiz ve tertipli bir ortam var. Her yer çamaşır suyu kokuyor. Işletme ve personel güleryüzlü. Ayrıca emniyet görevlilerinin sürekli o cevrede olması insana güven veriyor
Odalar temiz ve güzel resepsiyon gayret güler yüzlü yemek çeşitliliği az. Her daim sıcak çay bulabilirsiniz restaurantlarında. Banyolar temiz hiçbir sıkıntı göremedim. Uğrayabilirsiniz pişman olmazsınız.
Guler yüzlü ekibi ve tertemiz odalarıyla kendinizi evinizde hissedeceğiniz bir yer.Başta tam bir ev sahibi samimiyetiyle bizimle ilgilenen kurum Müdürü Sayın Mesut hocama. Resepsiyonda görevli Nilgün Hanım, Gürdal bey, Ahmet bey ve Kemal Bey’e Kat görevlisi Fatma hanım ve mutfakta Fatma ablaya ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Evinizde hissediyorsunuz demiştim 😊yoksa bu kadar insanın adı kimin aklında kalır 😊En kısa zamanda tekrar geleceğim .Sevgilerimle

Antalya Serik  Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Serik Öğretmenevi Telefon Numarası, Antalya Serik Öğretmenevi Adresi Konumu, Serik Öğretmenevi Oda Fiyatları, Serik Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Antalya Kumluca Öğretmenevi
  2. Antalya Demre Öğretmenevi
  3. Antalya Alanya Öğretmenevi
  4. Antalya Korkuteli Öğretmenevi
  5. Antalya Akseki Öğretmenevi
  6. Antalya Gazipaşa Öğretmenevi
  7. Büyükşehir Antalya Kepez Öğretmenevi
  8. Antalya Elmalı Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir