Ardahan Hanak Öğretmenevi

Ardahan ilinin Hanak ilçesine bağlı Hanak Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Hanak Öğretmenevi Odaları;  3 oda ve 15 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise; televizyon, kablosuz internet, buzdolabı, 2 odasında banyo ve lavabo mevuttur.

Hanak Öğretmenevi Genel Olarak; Kütüphane, okuma salonu, çok amaçlı salon, dinlenem salonu, yazlık bahçe, öğretmenler lokali bulunmaktadır.

Hanak Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup, il merkezine 28km mesafede bulunmaktadır.

Hanak Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Ardahan ilinin Hanak ilçesine bağlı Hanak Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0478 611 21 43 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Hanak Öğretmenevi Adresi

Ardahan ilinin Hanak ilçesine bağlı Hanak Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Atalar Mahallesi, Atatürk Caddesi, No:106 Hanaka/ARDAHAN adresinde yer almaktadır.

Hanak Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Not: Öğretmenevine Ait 2022 yılı Oda Fiyatları paylaşılmamıştır. Lütfen Kurum iletişim numarasından arayarak fiyat bilgisi sorunuz.

Hanak Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Hanak Öğretmenevi Konumu Nerede

Hanak Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Ardahan/Hanakda kalabileceginiz tek yer. İlgisi ve samimiyetinden dolayı teşekkürler, Gürbüz beye

Ardahan Hanak Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Hanak Öğretmenevi Telefon Numarası, Ardahan Hanak Öğretmenevi Adresi Konumu, Hanak Öğretmenevi Oda Fiyatları, Hanak Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Ardahan Posof Öğretmenevi
  2. Merkez Ardahan Öğretmenevi
  3. Ardahan Göle Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir