Artvin Borçka Öğretmenevi

Artvin ilinin Borçka ilçesine bağlı Borçka Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Borçka Öğretmenevi Odaları; 6 oda ve 12 yatak kapasitesi bulunmaktadır. odalarında televizyon, buzdolabı, elbise dolabı bulunmaktadır.

Borçka Öğretmenevi Genel Olarak; çok amaçlı salon, yemek salonu, oyun salonu, kahvaltı salonu ve öğretmenler lokali bulunmaktadır.

Borçka Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup, il merkezine 30km mesafede bulunmaktadır.

Borçka Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Artvin ilinin Borçka ilçesine bağlı Borçka Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0466 415 24 11 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Borçka Öğretmenevi Adresi

Artvin ilinin Borçka ilçesine bağlı Borçka Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Gündoğdu Mahallesi, Emniyet Caddesi No:8 Borçka/Artvin  adresinde yer almaktadır.

Borçka Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Not: Öğretmenevine Ait 2022 yılı Oda Fiyatları paylaşılmamıştır. Lütfen Kurum iletişim numarasından arayarak fiyat bilgisi sorunuz.

Borçka Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Borçka Öğretmenevi Konumu Nerede

Borçka Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Saolsun Hocam her konuda çok yardımcı oldu.Gönül rahatlığıyla kalınabilecek sıcak bir ortam
Konumu güzel nehir kenarı. 2 katlı eski bi yapı. Tam emekli yeri. Banyolar şohpen li.
İdeal uygun tarife ve konaklama.
Küçük bir öğretmenevi. Eski bir yapı. Kendi evinizdeymiş gibi hissediyorsunuz. Ortak kullanım alanlarını kullanmanıza izin veriyorlar. Doğanın güzelliğini her yönüyle hissediyorsunuz.
Ben orada kalmadım ama kalan arkadaşlarım oldu. Onların yorumuna göre bahçesinde bir kafeterya-lokanta var temiz, personelleri ilgili ve sohbeti iç ısıtan insanlar, keyifli bir yer.

Artvin Borçka Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Borçka Öğretmenevi Telefon Numarası, Artvin Borçka Öğretmenevi Adresi Konumu, Borçka Öğretmenevi Oda Fiyatları, Borçka Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Artvin Ardanuç Öğretmenevi
  2. Merkez Artvin Öğretmenevi
  3. Artvin Hopa Öğretmenevi
  4. Artvin Yusufeli Öğretmenevi
  5. Artvin Murgul Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir