Aydın Bozdoğan Öğretmenevi

Aydın ilinin Bozdoğan ilçesine bağlı Bozdoğan Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Bozdoğan Öğretmenevi Odaları; 8 oda ve 15 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında, televizyon, buzdolabı, elbise dolabı, şifoniyer kablosuz internet bulunmaktadır.

Bozdoğan Öğretmenevi Genel Olarak; restoran hizmeti, açık büfe kahvaltı, öğretmenler lokali, dinlenme salonu, kafeterya, çay bahçesi ve otopark hizmeti bulunmaktadır.

Bozdoğan Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup, Aydın il merkezine 70 km, Nazilli ilçesine 28km mesafede bulunmaktadır.

Bozdoğan Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Aydın ilinin Bozdoğan ilçesine bağlı Bozdoğan Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0256 414 24 87 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bozdoğan Öğretmenevi Adresi

Aydın ilinin Bozdoğan ilçesine bağlı Bozdoğan Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Yeni Mahalle, Yazıkent Caddesi, No:26 Bozdoğan/Aydın adresinde yer almaktadır.

Bozdoğan Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Not: Öğretmenevine Ait 2022 yılı Oda Fiyatları paylaşılmamıştır. Lütfen Kurum iletişim numarasından arayarak fiyat bilgisi sorunuz.

Bozdoğan Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Bozdoğan Öğretmenevi Konumu Nerede

Bozdoğan Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Dün akşam geceyi burda geçirdik gercekten müdüru Lütfi bey ve memur hanım gercekten cok ilgiliydiler ,cok yardımcı oldular.Odalar cok temiz gayet güzeldi klima ,buzdolabı hersey tamdı.Cok tesekkur ederiz
Bir gece kaldık iki kişilik odalar gayet geniş ve temizdi fiyatı ucuz şehir güzel salı pazarına denk geldik keyifliydi
Şirin küçük bir ilçede küçük bir konaklama yeri. Çok fazla odası olmamasına rağmen hesaplı ve temiz odaları ile kalabileceğiniz bir yer. Öğretmen olanlara gayet hesaplı bir konaklama tesisi. Ayrıca Bozdoğan ilçesini de gezip görmek ve alabalık yemek mutlaka yapmanız gereken işlerden olmalı.
Hem öncelikle öğretmene hizmet edebilen bir öğretmenevi hemde lezzetli ve fiyatları makul yemekleri ile popüler…
Odalar temiz ve düzenli en önemli özelliği ise personel her konuda yardımcı oluyor.

Aydın Bozdoğan Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Bozdoğan Öğretmenevi Telefon Numarası, Aydın Bozdoğan Öğretmenevi Adresi Konumu, Bozdoğan Öğretmenevi Oda Fiyatları, Bozdoğan Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Aydın Sabancı Germencik Öğretmenevi
  2. Aydın Sabancı Koçarlı Öğretmenevi
  3. Aydın Kuyucak Öğretmenevi
  4. Aydın Söke Öğretmenevi
  5. Aydın Nazilli Öğretmenevi
  6. Aydın Kuşadası Öğretmenevi
  7. Merkez Efeler Aydın Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir