Aydın Nazilli Öğretmenevi

Aydın ilinin Nazilli ilçesine bağlı Nazilli Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Nazilli Öğretmenevi Odaları; 4’ü suit olmak üzere 16 oda 52 yatak kapasitesi ile hizmet vermekte olup, odalarında; televizyon, buzdolabı, şifoniyer, banyo, lavabo, kablosuz internet bulunmaktadır.

Nazilli Öğretmenevi Genel Olarak; restoran, çay bahçesi, öğretmenler lokali, çok amaçlı salon, erkek ve bayan kuaförü bulunmaktadır.

Nazilli Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezine 1 km mesafede bulunmakta olup, Afrodisias antik kentine 80 km, Nysa Harabelerine 15 km, Pamukkale travertenlerine 90 km, Efes Antik Kenti ve Meryemanaya 90 km mesafededir.

Nazilli Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Aydın ilinin Nazilli ilçesine bağlı Nazilli Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0256 312 24 11 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Nazilli Öğretmenevi Adresi

Aydın ilinin Nazilli ilçesine bağlı Nazilli Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Altıntaş Mahallesi, Fevzi Çakmak Caddesi, No:5 Nazilli/Aydın adresinde yer almaktadır.

Nazilli Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Not: Öğretmenevine Ait 2022 yılı Oda Fiyatları paylaşılmamıştır. Lütfen Kurum iletişim numarasından arayarak fiyat bilgisi sorunuz.

Nazilli Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Nazilli Öğretmenevi Konumu Nerede

Nazilli Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Personelin tamamı ilgili ve güleryüzlü kahvaltı fena değil cafeterya ve çalışanları çok iyi
Güler yüzlü, sıcakkanlı çalişanlari ile çok güzel bir bahçesi olan öğretmenevi. Tüm çalişanlara teşekkür ederim.
Nazilli öğretmenevi güzel bir bahçesi ve oturma yerleri olan, iyi bir mekan. Çalışanlar ilgili insanlar.
Oda ve banyo geniş, temiz. Klima ve mini dolap var. Yataklar, çarşaflar ve havlular temiz. Banyo’da havlu ve kıyafet askısı yok. Kahvaltı yapmadığım için bilgim yok. Ulaşım kolay.
Rahat ve temiz bir ortam yemek toplantı ve özel günlerde hizmet veren bir mekan

Aydın Nazilli Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Nazilli Öğretmenevi Telefon Numarası, Aydın Nazilli Öğretmenevi Adresi Konumu, Nazilli Öğretmenevi Oda Fiyatları, Nazilli Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Aydın Sabancı Germencik Öğretmenevi
  2. Aydın Söke Öğretmenevi
  3. Aydın Kuyucak Öğretmenevi
  4. Merkez Efeler Aydın Öğretmenevi
  5. Aydın Sabancı Koçarlı Öğretmenevi
  6. Aydın Kuşadası Öğretmenevi
  7. Aydın Bozdoğan Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir