Aydın Söke Öğretmenevi

Aydın ilinin Söke ilçesine bağlı Söke Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Söke Öğretmenevi Odaları; 24 oda 51 yatak kapasitesi ile hizmet vermekte olup, odalarında; televizyon, buzdolabı, şifoniyer, elbise dolabı, kablosuz internet, bulunmaktadır.

Söke Öğretmenevi Genel Olarak; yazlık restoran, kışlık restoran, düğün salonu, yazlık çay bahçesi, bayan ve erkek kuaförü, dinlenme salonu, bulunmaktadır.

Söke Öğretmenevi Ulaşım Olarak; İlçe Merkezinde yer almakta olup, Kuşadasına 20 km, Didime 50 km, Güzelçamlı Milli Parkına 25 km, Bodruma 140 km, Efes Antik şehri ile Meryem Anaya 25 km uzaklıktadır.

Söke Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Aydın ilinin Söke ilçesine bağlı Söke Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0256 512 01 26 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Söke Öğretmenevi Adresi

Aydın ilinin Söke ilçesine bağlı Söke Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Çeltikçi Mahallesi, Kurtuluş Caddesi No:34/A Söke/Aydın adresinde yer almaktadır.

Söke Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

2021 yılı fiyat listesi
Not:(2022 yılı fiyat listesi daha yayınlanmamıştır.)

Tek Kişilik Normal Oda: Kamu: 100 TL. Sivil: 120 TL.
Paylaşımlı Oda: Kamu: 50 TL. Sivil: 65 TL.
Suit Oda: Kamu: 120 TL. Sivil: 150 TL.

Söke Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Söke Öğretmenevi Konumu Nerede

Söke Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Onlarca öğretmenevinde kaldım ama bu kadar temiz ve güzel bir öğretmenevi görmedim. Tek kelime ile harika. Fiyatı da çok uygun.
Temiz ve uygun fiyatlı bir öğretmenevi. Odalar normal, kahvaltı yeterli, çalışanlar samimi.  
güzel temiz fiyatı kuşadası ve cevreye göre uygun kuşadasına 15 dk kuşadasına gideceklerin cevreyi gezeceklerin konaklaması daha mantıklı cocuklu aileler için suit odası var
Kaliteli ve hesaplı ayrıca temizlik 10 üzerinden 10 daha ne ararsınız böyle bir mekanda bence harika
Gittim gördüm çok güzel bakımlı personeli kibar canayakın tavsiye ederim.

Aydın Söke Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Söke Öğretmenevi Telefon Numarası, Aydın Söke Öğretmenevi Adresi Konumu, Söke Öğretmenevi Oda Fiyatları, Söke Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Aydın Sabancı Germencik Öğretmenevi
  2. Aydın Kuşadası Öğretmenevi
  3. Aydın Nazilli Öğretmenevi
  4. Aydın Sabancı Koçarlı Öğretmenevi
  5. Aydın Bozdoğan Öğretmenevi
  6. Aydın Kuyucak Öğretmenevi
  7. Merkez Efeler Aydın Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir