Balıkesir Dursunbey Öğretmenevi

Balıkesir ilinin Dursunbey ilçesine bağlı Dursunbey Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Dursunbey Öğretmenevi Odaları; 23 oda 68 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise; kablosuz internet, elbise dolabı, buzdolabı, şifoniyer, banyo, lavabo, televizyon bulunmaktadır.

Dursunbey Öğretmenevi Genel Olarak; yemekhane, restoran, otopark, düğün salonu, oturma odası, öğretmenler lokali, dinlenme salonu bulunmaktadır.

Dursunbey Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup, il merkezine 80km mesafede bulunmaktadır.

Dursunbey Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Balıkesir ilinin Dursunbey ilçesine bağlı Dursunbey Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0266 662 17 68 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Dursunbey Öğretmenevi Adresi

Balıkesir ilinin Dursunbey ilçesine bağlı Dursunbey Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Bozyokuş Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:6 Dursunbey/BALIKESİR adresinde yer almaktadır.

Dursunbey Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Not: Öğretmenevine Ait 2022 yılı Oda Fiyatları paylaşılmamıştır. Lütfen Kurum iletişim numarasından arayarak fiyat bilgisi sorunuz.

Dursunbey Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Dursunbey Öğretmenevi Konumu Nerede

Dursunbey Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Ortam Temiz, Yöneticiler ve Çalışanlar ilgililer.
Dursunbey’e yolunuz düşerse sakın bir günde gezip bitireceğinizi sanmayın. Her güne bir dünya siğdirsaniz, her akşam konukseverliği ile öğretmen evi sizi bekliyor olacak . Tanışacağınız uzak diyarlardan gelip Dursunbeye yerleşen bir çok öğretmen ile tanışacaksınız. Her biri Türkiye’nin bir çok yerini görmüş ve yerleşmiş insanlar. Sorarsanız anlatırlar neden buralara yerleştiklerini . Dinledikçe siz seveceksiniz bu güzel ilçeyi
Cok uygun fiyatli,temiz,ilgili personel.
Öğretmenevi oldukça eski bir bina. Kahvaltı tabağı veriliyor. Çalışanlar ilgili ve iyi. Çarşı ve pazar ucuz. Kadayıf tatlısı çok güzel.
Kalmadığım için odalar hakkında birleyen diyemem. Ama yemek servisi, maç yayını, meşrubat hizmetleri var. Fiyat konusunda oldukça iyi, cebi yakmıyor.
Memnun kaldım,gayet iyiydi.

Balıkesir Dursunbey Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Dursunbey Öğretmenevi Telefon Numarası, Balıkesir Dursunbey Öğretmenevi Adresi Konumu, Dursunbey Öğretmenevi Oda Fiyatları, Dursunbey Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Edremit Balıkesir Altınoluk Öğretmenevi
  2. Balıkesir Sındırgı Öğretmenevi
  3. Balıkesir Burhaniye Öğretmenevi
  4. Balıkesir Erdek Öğretmenevi
  5. Balıkesir Gönen Öğretmenevi
  6. Balıkesir Ayvalık Öğretmenevi
  7. Balıkesir Bandırma Öğretmenevi
  8. Balıkesir Karesibey Öğretmenevi
  9. Merkez Balıkesir Öğretmenevi
  10. Balıkesir Manyas Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir