Bartın Amasra Öğretmenevi

Bartın ilinin Amasra ilçesine bağlı Amasra Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Amasra Öğretmenevi Odaları; 11 0da 19 yatak kapasitesi bulunan Öğretmenevi odalarında ise; deniz manzaralı odalar, kablosuz internet, televizyon, buzdolabı, kesintisiz sıcak suyu, klima, banyo ve lavabo bulunmaktadır.

11 oda ile hizmet vermektedir.
3 adet Üç Kişilik (üç ayrı yataklı)
4 adet Twin (iki ayrı yataklı)
4 adet Double oda bulunmaktadır.

Amasra Öğretmenevi Genel Olarak; yemekhane, restoran, otopark, öğretmenle lokali, teras katı, yazlık çay bahçesi bulunmaktadır.

Amasra Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup, il merkezine 35km mesafede bulunmaktadır.

Amasra Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Bartın ilinin Amasra ilçesine bağlı Amasra Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0378 315 27 30 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Amasra Öğretmenevi Adresi

Bartın ilinin Amasra ilçesine bağlı Amasra Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Kum Mahallesi, Büyükliman Caddesi No:9 Amasra/Bartın adresinde yer almaktadır.

Amasra Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Not: Öğretmenevine Ait 2022 yılı Oda Fiyatları paylaşılmamıştır. Lütfen Kurum iletişim numarasından arayarak fiyat bilgisi sorunuz.

Amasra Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Amasra Öğretmenevi Konumu Nerede

Amasra Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Amasra ya gelip 1 gece konakladık, odaların temizliği iyiydi banyo da duşakabin biraz küçüktü, personel ilgiliydi, kahvaltısı yeterli oluyor, öğretmenevi konumu muhteşem deniz tarafına bakan odadaydik , o yüzden ufak tefek şeyler asla gözünüze gözükmüyor, yine gidersem yine öğretmen evinde kalırım.
Ulaşımı çok keyifli ve huzur veren bir manzara eşliğinde bitmesin isteyerek geçti😁 Tesisin konumu ve manzarası çok iyi. Dağlara karşı deniz manzarası İle yapılan kahvaltı ve yenilen akşam yemekleri çok keyifli. Hele o yemeklerin lezzeti anlatılmaz yaşanır. Tıpkı anne yemekleri gibi lezzetli. Cafe’de içtiğimiz çaylar ve yendiğimiz tatlılar çok güzeldi. Tüm çalışanlar çok güleryüzle yardımsever ve konukların huzur ve konforu için koşturuyorlar. Aldığımız hizmetten ve tatilimizden çok memnun kaldık.
23 Ekimde öğretmen evine giriş yaptık personelden tutun temizliğine bayıldım Ayrıca kat görevlisi Şennur KÜLLÜ ye ayrıca teşekkür ediyorum çalışmasından tutun temizliğine bayıldım beni mest etti Kısacası herkese teşekkür ediyorum
Her şeyi ile mükemmeldi. Her şey bir yana restaurantında mutlaka balık yemelisiniz .
Temiz,yemekler güzel, sıcak,personel cok ilgili. Çalışanlara özellikle teşekkür ediyorum.
fiyat ve yemek çok güzel ilgili personeli var manzara harika. Amasra salatası sipariş etmeyi unutmayin

Bartın Amasra Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

 

Amasra Öğretmenevi Telefon Numarası, Bartın Amasra Öğretmenevi Adresi Konumu, Amasra Öğretmenevi Oda Fiyatları, Amasra Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Bartın Ulus Öğretmenevi
  2. Bartın Kurucaşile Öğretmenevi
  3. Merkez Bartın Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir