Bartın Kurucaşile Öğretmenevi

Bartın ilinin Kurucaşile ilçesine bağlı Kurucaşile Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Kurucaşile Öğretmenevi Odaları; 11 oda ve 24 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odaları 2 ve 3 kişilik olmaktadır. Odaların içerisinde televizyon, banyo, lavabo, kesintisiz sıcak suyu, buzdolabı, kablosuz internet bulunmaktadır.

Kurucaşile Öğretmenevi Genel Olarak; kahvaltı salonu, spor salonu, oyun salonu, öğretmenler lokali bulunmaktadır.

Kurucaşile Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde bulunmakta olup, il merkezine ortalama 54km mesafede bulunmaktadır.

Kurucaşile Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Bartın ilinin Kurucaşile ilçesine bağlı Kurucaşile Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0378 518 15 27 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Kurucaşile Öğretmenevi Adresi

Bartın ilinin Kurucaşile ilçesine bağlı Kurucaşile Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Ömerler Mahallesi, Atatürk Caddesi Kurucaşile/Bartın adresinde yer almaktadır.

Kurucaşile Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Not: Öğretmenevine Ait 2022 yılı Oda Fiyatları paylaşılmamıştır. Lütfen Kurum iletişim numarasından arayarak fiyat bilgisi sorunuz.

Kurucaşile Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Kurucaşile Öğretmenevi Konumu Nerede

Kurucaşile Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Geçtiğimiz yaz ailemle bir gece konaklama fırsatı bulduğumuz bir yer. Genelde gezerken küçük ve sakin ilçelerin öğretmenevlerini tercih eden birisi olarak bu öğretmenevinin daha iyi
Güvenilir sessiz sakin bir yer ben bir gün konakladım.
sabah kahvaltısı yok personel iyi yinede kalınabilir kafa dinleyeceginiz bir yer

Bartın Kurucaşile Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Kurucaşile Öğretmenevi Telefon Numarası, Bartın Kurucaşile Öğretmenevi Adresi Konumu, Kurucaşile Öğretmenevi Oda Fiyatları, Kurucaşile Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Bartın Amasra Öğretmenevi
  2. Bartın Ulus Öğretmenevi
  3. Merkez Bartın Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir