Bartın Ulus Öğretmenevi

Bartın ilinin Ulus ilçesine bağlı Ulus Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Ulus Öğretmenevi Odaları; 7 oda ve 14 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise;

Ulus Öğretmenevi Genel Olarak; yemekhane, öğretmenler lokali bulunmaktadır.

Ulus Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde olup, il merkezine 41km mesafe bulunmaktadır.

Ulus Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Bartın ilinin Ulus ilçesine bağlı Ulus Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0378 416 10 01 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Ulus Öğretmenevi Adresi

Bartın ilinin Ulus ilçesine bağlı Ulus Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Kaldırım Mahallesi, Hürriyet Caddesi, No:44 Ulus/Bartın adresinde yer almaktadır.

Ulus Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Not: Öğretmenevine Ait 2022 yılı Oda Fiyatları paylaşılmamıştır. Lütfen Kurum iletişim numarasından arayarak fiyat bilgisi sorunuz.

Ulus Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Ulus Öğretmenevi Konumu Nerede

Ulus Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Temiz güvenliği ve bu konuda tecrübeli personel ve sorumlularıyla beş gün bir tatil geçirdim güzel bir deneyimdi herkese tavsiye ederim beş gün boyunca dinlenmenin huzuru bulmanın etkisi yine şimdi tekrar gurbet yollarına düştük buradan Bartın Ulus Öğretmen evi çalışan ve görevlilerine ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim
Sıcak ortam güzel mekan, kalabilecek oda imkanı sağlayan duştan mutfağa kadar hizmet veren kütüphanesi, çay ocağı bulunan okey, 101 ve başka başka oyunlar oynayıp tv izleyebileceğiniz bir yer.
Öğretmenlerimiz ilgiliydi odalar temizdi tesekkurler

Bartın Ulus Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Ulus Öğretmenevi Telefon Numarası, Bartın Ulus Öğretmenevi Adresi Konumu, Ulus Öğretmenevi Oda Fiyatları, Ulus Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Bartın Amasra Öğretmenevi
  2. Bartın Kurucaşile Öğretmenevi
  3. Merkez Bartın Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir