Batman Kozluk Öğretmenevi

Batman ilinin Kozluk ilçesine bağlı Kozluk Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Kozluk Öğretmenevi Odaları; 15 oda ve 30 yatak kapasitesine sahip olmakla birlikte,

Kozluk Öğretmenevi Genel Olarak; yemekhane, restoran, öğretmenler lokali bulunmaktadır.

Kozluk Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde bulunmakta olup, il merkezine 60km mesafede bulunmaktadır.

Kozluk Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Batman ilinin Kozluk ilçesine bağlı Kozluk Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0488 411 40 40 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Kozluk Öğretmenevi Adresi

Batman ilinin Kozluk ilçesine bağlı Kozluk Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Batman Kozluk Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu Yukarı Güneş Mahallesi, 15 Temmuz Şehitler Caddesi No:12 Kozluk/Batman adresinde yer almaktadır.

Kozluk Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Not: Öğretmenevine Ait 2022 yılı Oda Fiyatları paylaşılmamıştır. Lütfen Kurum iletişim numarasından arayarak fiyat bilgisi sorunuz.

Kozluk Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Kozluk Öğretmenevi Konumu Nerede

Kozluk Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Çok rahat ve fiyatına göre çok iyi bir öğretmen evi.
örevli kişiler bildiğimiz has Anadolu insanı. Canayakın yardımsever ve daha birçok şey. Öğretmenevi oldukça temiz rahatca kalınabilecek bir yer. Umarim zaman içinde bu özelliklerini kaybetmez. Bu arada ogretmenevine adını veren meslektasimiz Aybuke Yalçın i rahmetle anıyoruz.
Odalari gayet temiz. Bir ilce Ögretmenevi icin yeterince iyi. Otellere gore fiyatlari da gayet makul.
Çok güzel tertemiz

Batman Kozluk Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Kozluk Öğretmenevi Telefon Numarası, Batman Kozluk Öğretmenevi Adresi Konumu, Kozluk Öğretmenevi Oda Fiyatları, Kozluk Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Batman Sason Öğretmenevi
  2. Batman Gercüş Öğretmenevi
  3. Merkez Batman Öğretmenevi
  4. Batman Beşiri Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir