Batman Sason Öğretmenevi

Batman ilinin Sason ilçesine bağlı Sason Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Sason Öğretmenevi Odaları; 25 oda 63 yatak kapasitesine sahip öğretmenevi odalarında ise; televizyon, buzdolabı, elbise dolabı, şifoniyer, kablosuz internet bulunmaktadır.

Sason Öğretmenevi Genel Olarak; Yemek Salonu, öğretmenler lokali, spor salonu, tenis kortu,  mevcuttur.

Sason Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde bulunmakta olup, il merkezine 70km mesafede bulunmaktadır.

Sason Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Batman ilinin Sason ilçesine bağlı Sason Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0488 461 24 11 veya 0506 850 63 48 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Sason Öğretmenevi Adresi

Batman ilinin Sason ilçesine bağlı Sason Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Aykut Ozan Mahallesi, Vali İmge Caddesi Sason/Batman adresinde yer almaktadır.

Sason Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

2022 Sason Öğretmenevi Oda Fiyatları Şöyle;

Paylaşımlı Oda Günlük 40TL  Uzun Süreli Konaklama 24TL
Tek Kişilik Oda Günlük 50TL  Uzun Süreli Konaklama 30TL
Suit (2-3) Oda Günlük 60TL  Uzun Süreli Konaklama 40TL
Suit (1) Oda Günlük 75TL  Uzun Süreli Konaklama 60TL

Sason öğretmenevi oda fiyatları

Sason Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Sason Öğretmenevi Konumu Nerede

Sason Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Önemli olan temiz ve ferah bi ortam olması ve bunu genel olarak; odalar , ortak alanlar ve spor salonunda çok güzel sağlıyorlar. Özellikle Spor salonun bu şekilde temiz ve özenli olması spor yapanlar için çok güzel bi durum. Çalışanlar anlayışlı ve güler yüzlü . Emeği geçen herkese teşekkürler.
Yazin bahçesinde güzel bir ambiansi ve havası guzel sohbetlere eşlik ediyor.Cay kahve içenler için nargile mevcut.Fiyatlar hesaplı guleryuzlu personel ilçede kafanizi dinleyeveginiz nadir yerlerden bir yer…
Ara sıra ilçenin gürültüsünden kaçıp nefes alabileceğiniz bir yer.

Batman Sason Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Sason Öğretmenevi Telefon Numarası, Batman Sason Öğretmenevi Adresi Konumu, Sason Öğretmenevi Oda Fiyatları, Sason Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Merkez Batman Öğretmenevi
  2. Batman Beşiri Öğretmenevi
  3. Batman Kozluk Öğretmenevi
  4. Batman Gercüş Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir