Bilecik Bozüyük Öğretmenevi

Bilecik ilinin Bozüyük ilçesine bağlı Bozüyük Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Bozüyük Öğretmenevi Odaları; 4’ü suit 22 oda ve 62 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise;

Bozüyük Öğretmenevi Genel Olarak; yemek salonu, kahvaltı salonu, oturma salonu, kütüphane, çok amaçlı salon, kafeterya, otopark hizmeti bulunmaktadır.

Bozüyük Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup, il merkezine 26km mesafede bulunmaktadır.

Bozüyük Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Bilecik ilinin Bozüyük ilçesine bağlı Bozüyük Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0228 314 00 60 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bozüyük Öğretmenevi Adresi

Bilecik ilinin Bozüyük ilçesine bağlı Bozüyük Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Kasımpaşa Mahallesi, Seramik Caddesi No:14 Bozüyük/Bilecik adresinde yer almaktadır.

Bozüyük Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Not: Öğretmenevine Ait 2022 yılı Oda Fiyatları paylaşılmamıştır. Lütfen Kurum iletişim numarasından arayarak fiyat bilgisi sorunuz.

Bozüyük Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Bozüyük Öğretmenevi Konumu Nerede

Bozüyük Öğretmenevi Konaklama Yorumları

. Odamız güzeldi. Kahvaltı dahil kişi başı 75 tl şaşırtıcı derecede uygun. Yolculuk esnasında veya iş seyahatlerinde konaklamayi tercih edebilirsiniz. Ayrıca akşam ilerleyen saatlere kadar açık olan kokoreççiler çarşınını görmelisiniz.
Gayet temiz, uygun bir konaklama yeri. Bilecik ve Eskişehir de genelde yer olmuyor fakat burasi bomboş 🙂
Güleryüzlü hizmet ve memnuniyet ön planda teşekkür ederim ilginiz için
Çok ferah ve temiz bir öğretmenevi, odaları geniş, kahvaltı ücretsiz. Ayrıca çok uygun fiyatlı. Hemen yakındaki Eskişehir ilinin öğretmenevinde neredeyse 2 katı fiyat karşılığında kalinabiliyorken burada istenen ücret konumuna göre oldukça uygun. Özellikle covid sürecinde farkını belli ediyor. Çalışanları nazik ve diplomalı insanlar
Gerçekten herkesin kalması gereken bir yer ben şahsen çok beğendim temizlik açısından çok iyi bir yer yaklaşık 4 aydır konakliyorum gerçekten çok memnunum
Devletimiz varolsun öğretmenevleri çok büyük imkan keşke diğer bütün devlete ait misafirhanelerde halka açık olsa.

Bilecik Bozüyük Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Bozüyük Öğretmenevi Telefon Numarası, Bilecik Bozüyük Öğretmenevi Adresi Konumu, Bozüyük Öğretmenevi Oda Fiyatları, Bozüyük Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Bilecik Yenipazar Öğretmenevi
  2. Bilecik Pazaryeri Öğretmenevi
  3. Merkez Bilecik Öğretmenevi
  4. Bilecik Gölpazarı Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir