Bilecik Pazaryeri Öğretmenevi

Bilecik ilinin Pazaryeri ilçesine bağlı Pazaryeri Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Pazaryeri Öğretmenevi Odaları; 6 oda ve 10 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise, televizyon, buzdolabı, banyo, lavabo, kablosuz internet bulunmaktadır.

Pazaryeri Öğretmenevi Genel Olarak; Düğün Salonu, Toplantı SAlonu, Oyun Salonu, Otopark ve Dinlenme salonu bulunmaktadır.

Pazaryeri Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almaktadı olup, il merkezine 33km mesafede bulunmaktadır.

Pazaryeri Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Bilecik ilinin Pazaryeri ilçesine bağlı Pazaryeri Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0228 381 24 11 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Pazaryeri Öğretmenevi Adresi

Bilecik ilinin Pazaryeri ilçesine bağlı Pazaryeri Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Çarşı Mahallesi, Bahçelievler Sokak No:4 Pazaryeri/Bilecik adresinde yer almaktadır.

Pazaryeri Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Not: Öğretmenevine Ait 2022 yılı Oda Fiyatları paylaşılmamıştır. Lütfen Kurum iletişim numarasından arayarak fiyat bilgisi sorunuz.

Pazaryeri Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Pazaryeri Öğretmenevi Konumu Nerede

Pazaryeri Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Küçücük şirin yeşil bir ilçenin öğretmenevi olmasına rağmen bence gayet iyi. Yataklarında en ufak bir sıkıntı yoktu ve temizdi. Ufak tefek eksikleri olsada giderilebileceğine inanıyorum. Tavsiye ederim.
Küçük güzel bir ilçede yine küçük ama yeterli bir öğretmenevi. Müdür beyin ve müdür yardımcısı beyefendinin özenli, ilgili tavırları çok hoştu. Teşekkür ederiz.
Güzel ve kullanışlı. Müdürü Halil hocamıza her şey için teşekkür ederiz

Bilecik Pazaryeri Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Pazaryeri Öğretmenevi Telefon Numarası, Bilecik Pazaryeri Öğretmenevi Adresi Konumu, Pazaryeri Öğretmenevi Oda Fiyatları, Pazaryeri Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Bilecik Bozüyük Öğretmenevi
  2. Bilecik Yenipazar Öğretmenevi
  3. Merkez Bilecik Öğretmenevi
  4. Bilecik Gölpazarı Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir