Bilecik Yenipazar Öğretmenevi

Bilecik ilinin Yenipazar ilçesine bağlı Yenipazar Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Yenipazar Öğretmenevi Odaları; 2917 yılında yenilenmesi biten öğretmenevimne yatak kapasitesi 10 olarak güncellenmiştir. Tüm odalarında banyo, tuvalet, televizyon, buzdolabı, elbise dolabı ve  kablosuz internet mevcuttur.

Yenipazar Öğretmenevi Genel Olarak; sadece konaklama mevcuttur. Yenipazar Öğretmenevi otel birimi ile hizmet vermektedir. Lokal, restoran ve diğer hizmet birimleri bulunmamaktadır.

Yenipazar Öğretmenevi Ulaşım Olarak; İlçe merkezinde yer almaktadır. İl merkezine 70km mesafede bulunmaktadır.

Yenipazar Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Bilecik ilinin Yenipazar ilçesine bağlı Yenipazar Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0228 431 22 72 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Yenipazar Öğretmenevi Adresi

Bilecik ilinin Yenipazar ilçesine bağlı Yenipazar Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak  Zafer Mahallesi, Uyar Sokak, No:5 Yenipazar/Bilecik adresinde yer almaktadır.

Yenipazar Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Not: Öğretmenevine Ait 2022 yılı Oda Fiyatları paylaşılmamıştır. Lütfen Kurum iletişim numarasından arayarak fiyat bilgisi sorunuz.

Yenipazar Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Bilecik Yenipazar Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Yenipazar Öğretmenevi Konumu Nerede

Konumu bulunmamıştır.

Yenipazar Öğretmenevi Konaklama Yorumları

 

Bilecik Yenipazar Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Yenipazar Öğretmenevi Telefon Numarası, Bilecik Yenipazar Öğretmenevi Adresi Konumu, Yenipazar Öğretmenevi Oda Fiyatları, Yenipazar Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Merkez Bilecik Öğretmenevi
  2. Bilecik Bozüyük Öğretmenevi
  3. Bilecik Pazaryeri Öğretmenevi
  4. Bilecik Gölpazarı Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir