Bingöl Genç Öğretmenevi

Bingöl ilinin Genç ilçesine bağlı Genç Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Genç Öğretmenevi Odaları; 2’si suit olmak üzere toplamda 20 oda ve 40 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise; televizyon, buzdolabı, elbise dolabı, kablosuz internet, banyo, lavabo bulunmaktadır.

Genç Öğretmenevi Genel Olarak; restoran, kafeterya, yemekhane, yazlık çay bahçesi, oyun parkı, öğretmenler lokali, kafeterya, otopark hizmeti bulunmaktadır.

Genç Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almaktadır. İl merkezine 20km mesafede yer almaktadır.

Genç Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Bingöl ilinin Genç ilçesine bağlı Genç Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0426 411 22 08 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Genç Öğretmenevi Adresi

Bingöl ilinin Genç ilçesine bağlı Genç Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Kültür Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No:1 Genç/Bingöl adresinde yer almaktadır.

Genç Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Not: Öğretmenevine Ait 2022 yılı Oda Fiyatları paylaşılmamıştır. Lütfen Kurum iletişim numarasından arayarak fiyat bilgisi sorunuz.

Genç Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Genç Öğretmenevi Konumu Nerede

Genç Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Gayet temiz hijyenik bir yer önündeki genç lokantanin yemekleri de gayet güzel 4 yıldızlik bir yer
Oldukça konforlu ve etkileşimi yüksek bir öğretmenevi yol güzergahımızda 2 gece konakladık çok ilgili personellere sahip
İlçe için oldukça güzel bir öğretmenevi, her odası birbirinden güzel yeterli olanaklara sahip yemekleride bir harika
Bence güzel ve ucuz bir öğretmenevi, diğer kaldığım öğretmenevlerine nazaran daha anlayışlı personeller mevcut.

Bingöl Genç Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Genç Öğretmenevi Telefon Numarası, Bingöl Genç Öğretmenevi Adresi Konumu, Genç Öğretmenevi Oda Fiyatları, Genç Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Bingöl Karlıova Öğretmenevi
  2. Bingöl Solhan Öğretmenevi
  3. Merkez Bingöl Öğretmenevi
  4. Bingöl Kiğı Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir