Bingöl Karlıova Öğretmenevi

Bingöl ilinin Karlıova ilçesine bağlı Karlıova Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Karlıova Öğretmenevi Odaları; 30 oda ve 46 yatak kapasitesi bulunmaktadır. Oda içerisinde, televizyon, buzdolabı, banyo, lavabo, bulunmaktadır.

Karlıova Öğretmenevi Genel Olarak; restoran, yemekhane, öğretmenler lokali, kafeterya bulunmaktadır.

Karlıova Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup, il merkezine 40km mesafede bulunmaktadır.

Karlıova Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Bingöl ilinin Karlıova ilçesine bağlı Karlıova Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0426 511 20 55 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Karlıova Öğretmenevi Adresi

Bingöl ilinin Karlıova ilçesine bağlı Karlıova Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Kanireş Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No:67 Karlıova/Bingöl adresinde yer almaktadır.

Karlıova Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Not: Öğretmenevine Ait 2022 yılı Oda Fiyatları paylaşılmamıştır. Lütfen Kurum iletişim numarasından arayarak fiyat bilgisi sorunuz.

Karlıova Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Karlıova Öğretmenevi Konumu Nerede

Karlıova Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Cok guzel yeni bir yapi 2017 yilinda 3 ay kaldim. Pek cok modern ilçedeki ogretmenevlerinden kat kat daha iyi. Personel ve yönetimi de 10 numara
Gerçekten çok güzel temiz ve imkanları iyi. Odalar düzenli.
Harika bir öğretmenevi herseyini tertemiz ve lüks bir yer

Bingöl Karlıova Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Karlıova Öğretmenevi Telefon Numarası, Bingöl Karlıova Öğretmenevi Adresi Konumu, Karlıova Öğretmenevi Oda Fiyatları, Karlıova Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Merkez Bingöl Öğretmenevi
  2. Bingöl Kiğı Öğretmenevi
  3. Bingöl Solhan Öğretmenevi
  4. Bingöl Genç Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir