Bingöl Kiğı Öğretmenevi

Bingöl ilinin Kiğı ilçesine bağlı Kiğı Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Kiğı Öğretmenevi Odaları; 8 oda 16 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise, odaların hepsi iki kişilik ve odalarda, televizyon, buzdolabı, 24 saat sıcak su, banyo, lavabo, kablosuz internet bulunmaktadır.

Kiğı Öğretmenevi Genel Olarak; Öğretmenler lokali bulunmaktadır.

Kiğı Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup, il merkezine 75km mesafede bulunmaktadır.

Kiğı Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Bingöl ilinin Kiğı ilçesine bağlı Kiğı Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0426 311 21 72 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Kiğı Öğretmenevi Adresi

Bingöl ilinin Kiğı ilçesine bağlı Kiğı Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Yenişehir Mahallesi, Gazipaşa Caddesi, No:5 Kiğı/Bingöl adresinde yer almaktadır.

Kiğı Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Not: Öğretmenevine Ait 2022 yılı Oda Fiyatları paylaşılmamıştır. Lütfen Kurum iletişim numarasından arayarak fiyat bilgisi sorunuz.

Kiğı Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Kiğı Öğretmenevi Konumu Nerede

Kiğı Öğretmenevi Konaklama Yorumları

İlçede tek konaklama yapılacak yer ve personeller çok ilgili
Güzel v yeterli bence ne olsun küçük bir ilçe için oluşturulmuş bir öğretmenevi

Bingöl Kiğı Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Kiğı Öğretmenevi Telefon Numarası, Bingöl Kiğı Öğretmenevi Adresi Konumu, Kiğı Öğretmenevi Oda Fiyatları, Kığı Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Merkez Bingöl Öğretmenevi
  2. Bingöl Karlıova Öğretmenevi
  3. Bingöl Genç Öğretmenevi
  4. Bingöl Solhan Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir