Bitlis Güroymak Öğretmenevi

Bitlis ilinin Güroymak ilçesine bağlı Güroymak Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Güroymak Öğretmenevi Odaları; 18 oda 36 yatak kapasitesi bulunmaktadır. Kablosuz internet, elbise dolabı, kesintisiz sıcak suyu, banyo, lavabo, televizyon, buzdolabı bulunmaktadır.

Güroymak Öğretmenevi Genel Olarak; kafeterya, restoran, toplantı salon, havuz, sauna, türk hamamı, buhar odası öğretmenler lokali bulunmaktadır.

Güroymak Öğretmenevi Ulaşım Olarak;Güroymak ilçe merkezi, Muş Cad. üzerinde olup, şehirlerarası otobüs firmalarına 500 m, Muş Havaalanına 35 km , Bitlis merkeze 30 km, Tatvan ilçesine 30 km uzaklıkta hizmet vermektedir.

Güroymak Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Bitlis ilinin Güroymak ilçesine bağlı Güroymak Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0434 511 31 86 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Güroymak Öğretmenevi Adresi

Bitlis ilinin Güroymak ilçesine bağlı Güroymak Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Bağlar Mahallesi, Özgürlük Caddesi, No:19 Güroymak/Bitlis adresinde yer almaktadır.

Güroymak Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

2022 Güroymak Öğretmenevi

Konaklama Fiyatları

Oda Tipi Kamu Sivil
Paylaşımlı Odalar Kişi Başı 65 TL 75 TL
Tek Kişilik Oda  90 TL 100 TL
Suit Oda 120 TL 130  TL

Bitlis Güroymak Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Güroymak Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Güroymak Öğretmenevi Konumu Nerede

Güroymak Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Çalışanlar ve idare heyeti ile çok mükemmel bi kadroları var çok efsane bir yer
Çok temiz ve çok nezih bir bina. Odalar yine aynı şekilde çok temiz ve çalışanlar cok ilgili. Özellikle Maşallah bey e ilgi ve alakasindan dolayı teşekkür ediyorum.
Müdüriyetten, tüm personellere herkes çok kibar, yardımsever ve güleryüzlü… Yolunuz Güroymak ilçesine düştüğünde kalabileceği iz rahat, konforlu, eviniz gibi mekan…
Öğretmen evinde 2 gece kaldık. Bana göre oldukça güzel bir öğretmen evi idi. Kişi başı 50 tl verip bir arkadaşımla aynı odada kaldık. 50 tl verdiğimiz bir yerden ne beklenebilirdi ki, açıkçası ben rahat ettim. Duş için su da oldukça sıcaktı. Yataklar temizdi ve rahattı.
Baya nezih bi mekan oluşturulmuş lokal ve cafe iyi
Yeni açılmış, öğretmenlerin temel ihtiyaçlarını karşılayacak bir kurum. Gayet temiz ve güzel.
Yepyeni binası ve güzel konumu ,köy ve dağ manzarasıyla, muhteşem bir yer.

Bitlis Güroymak Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Güroymak Öğretmenevi Telefon Numarası, Bitlis Güroymak Öğretmenevi Adresi Konumu, Güroymak Öğretmenevi Oda Fiyatları, Güroymak Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Bitlis Mutki Öğretmenevi
  2. Bitlis Hizan Öğretmenevi
  3. Bitlis Adilcevaz Öğretmenevi
  4. Bitlis Tatvan Öğretmenevi
  5. Bitlis Ahlat Öğretmenevi
  6. Merkez Bitlis Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir