Bitlis Hizan Öğretmenevi

Bitlis ilinin Hizan ilçesine bağlı Hizan Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Hizan Öğretmenevi Odaları; 30 oda ve 63 yatak kapasitesine sahip öğretmenevi odalarında ise; televizyon, buzdolabı, elbise dolabı, banyo, lavabo, şifoniyer, kablosuz internet, kesintisiz sıcak suyu bulunmaktadır.

Hizan Öğretmenevi Genel Olarak; yemekhane, restoran, konferans salon, çay bahçesi, lobi, dinlenme salonu, oyun salonu, yazlık çay bahçesi bulunmaktadır.

Hizan Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup, il merkezine 50km mesafede bulunmaktadır.

Hizan Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Bitlis ilinin Hizan ilçesine bağlı Hizan Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0434 611 22 63 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Hizan Öğretmenevi Adresi

Bitlis ilinin Hizan ilçesine bağlı Hizan Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Yenikent Mahallesi, Hükümet Caddesi, N0:70 Hizan/Bitlis adresinde yer almaktadır.

Hizan Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

ODALAR KAMU MİSAFİR KAMU AYLIK MİSAFİR AYLIK
İKİ VE ÜÇ KİŞİLİK ODALAR 60 TL 80 TL 850 TL 1250 TL
İKİ VE ÜÇ KİŞİLİK ODALAR TEK KONAKLAMAYA KAPATILDIĞINDA 90TL 120 TL 1200 TL 1750 TL
SUİT1- SUİT2- SUİT3- SUİT4 120 TL 150 TL 2500 TL 3000 TL
SUİT 5 140 TL 160 TL —— ——

Kurumumuz otel fiyatları, Şubat 2013- 2665 sayılı tebliğler dergisinde yayınlanan Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmenevi, Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Uygulama Yönergesi’nin 21. Maddesi doğrultusunda oluşturulan fiyat tespit komisyonu tarafından belirlenmiştir.

 1. Fiyatlarımıza KAHVALTI ücreti dahil değildir.
 2. Konaklama en fazla 15 gün yapılabilir. 15 gün üstü konaklamalarda kayıtlar tekrar yenilenebilecektir.
 3. Görevli statüsünde konaklayacak kamu personelinden o yılki bütçe uygulama talimatına göre ücret alınır.
 4. Tedavi amacıyla ilimize gelen ve bu durumu belgeleyen üyelerimiz ile refakatçilerine üye ücretinde % 20 indirim yapılır.
 5. Bakanlığımız merkez ve taşra teşkilatı personeli ile tüm bakanlıkların personelinden geçici görevlendirme onayı ve kadro durumunu gösterir belgeyi ibraz ederek konaklayacak olanlardan ilk on gün için alacakları gündelik kadar, 10 günden sonra ise alacakları gündeliklerin %50 ‘si kadar konaklama ücreti alınır.
 6. öğrenci durumunu belgelediği taktirde üye fiyatından faydalanacaktır.
 7. İki kişilik odada tek kalan misafirlerimiz odaya günlük 2. Misafirin gelmesini kabul etmiş sayılır.
 8. Kurumda tek kişilik oda olmadığından, odada tek kişi kalma talepleri otelin doluluk oranlarına göre değerlendirilir. 2 Kişilik odada tek konaklamaya kapatıldığında tek kalmak isteyenlerden yönetmelik gereği tarife üzerinden 2. Yatağın %50 ücreti alınır.
 9. Çocuklar; 0-3 yaş ücretsiz, 3-6 yaş %50 indirimli, 7 yaş ve üstü tam ücrete tabidir.
 10. Valilik onayı olan öğrenci, sporcu, vb. gruplara üye ücreti uygulanır.
 11. Evli çiftler evlilik cüzdanlarını göstermek zorundadır.
 12. KONAKLAMA ÜCRETLERİ PEŞİN ALINMAKTADIR.
 13. Otelimiz Giriş (Check-İn) saatimiz 12.00 dir. Otelimiz Çıkış (Check -Out) saatimiz 10.00 dir. Sabah 10.00 itibari ile odayı boşaltmayan misafirlerin kaydı 1 gün daha uzatılarak ücreti alınır.
 14. Çamaşır yıkama ücreti 10 TL’dir.
 15. Bu fiyatlar 25.01.2022 – 25.02. 2023 tarihleri arasında geçerlidir.

Hizan Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Hizan Öğretmenevi Konumu Nerede

Hizan Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Son teknoloji ile donatılmış .ülkemizin değerli öğretmenleri için inşa edilmiş harika bir yer.icerisinde cafe,oyun salonları gibi çeşitli eğlence ve dinlenme alanları mevcut.
Şehrin merkezinde güzel bir yer.Lokantası var.Önünde ve arkasında çok güzel oturulacak yerler var.Uygun fiyatlı bir yer.
Kuçuk bi ilçeye göre harika bi öğretmen evi tam bir otel konforunda
Eski binasında 2011 yılında kalmıştım. Maalesef öğretmenevine yakışır bir bina değildi. Yeni binası gayet güzel olmuş. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Yıllar sonra görmek güzel oldu. Hizan da güzellleşmiş. Kısa süre kalmış ve güzel anılar biriktirmiştim.

Bitlis Hizan Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu


Hizan Öğretmenevi Telefon Numarası, Bitlis Hizan Öğretmenevi Adresi Konumu, Hizan Öğretmenevi Oda Fiyatları, Hizan Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

 1. Bitlis Adilcevaz Öğretmenevi
 2. Bitlis Ahlat Öğretmenevi
 3. Bitlis Tatvan Öğretmenevi
 4. Bitlis Mutki Öğretmenevi
 5. Bitlis Güroymak Öğretmenevi
 6. Merkez Bitlis Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir