Bitlis Tatvan Öğretmenevi

Bitlis ilinin Tatvan ilçesine bağlı Tatvan Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Tatvan Öğretmenevi Odaları; 33 oda 95 yatak kapasitesine sahip öğretmenevi odalarında ise; televizyon, balkon, kablosuz internet, merkezi ısıtma, sıcak su, buzdolabı, banyo, lavabo bulunmaktadır.

Tatvan Öğretmenevi Genel Olarak; Kütüphane, oturma salonu, dinlenme salonu, yemekhane, restoran, oyun salonu, öğretmenler lokali ve otopark bulunmaktadır.

Tatvan Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup, il merkezine 28km mesafede bulunmaktadır.

Tatvan Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Bitlis ilinin Tatvan ilçesine bağlı Tatvan Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0434 827 24 11 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tatvan Öğretmenevi Adresi

Bitlis Tatvan Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve TelefonuBitlis ilinin Tatvan ilçesine bağlı Tatvan Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Sahil Mahallesi, Sakarya Caddesi No:25 Tatvan/Bitlis adresinde yer almaktadır.

Tatvan Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Not: Öğretmenevine Ait 2022 yılı Oda Fiyatları paylaşılmamıştır. Lütfen Kurum iletişim numarasından arayarak fiyat bilgisi sorunuz.

Tatvan Öğretmenevi 2021 yılı fiyatları ise aşağıdaki gibidir:

KAMU PERSONELİ PAYLAŞIMLI ODALAR KİŞİ BAŞI ÜCRETİ: 60 TL

KAMU PERSONELİ TEK KİŞİLİK ODA: 90 TL

MİSAFİR (SİVİL) PAYLAŞIMLI ODA KİŞİ BAŞI ÜCRET: 90 TL

MİSAFİR (SİVİL) TEK KİŞİLİK ODA: 135 TL

Tatvan Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Tatvan Öğretmenevi Konumu Nerede

Tatvan Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Yeri muazzam. Göl manzaralı. Personel gayet nazik ve anlayışlı. Odalar fiyat açısından değerlendirildiğinde gayet iyi.
Çok temiz bir oda idi. İki kişilik odada konakladık. Ekstra yiyecek içecek yoktu. Ama kafeteryası mevcuttu. Sabun ve havlular temizdi. Yataklar da temizdi. Tavsiye ederim. 🙂
Harika manzaraya sahip mekan. Resepsiyondaki görevli amca da çok sevecen ve kibardı. Tekrar yolum düşerse kesin yine kalırım
tatvandan geçerken bir gece konakladım. personelin ilgi alakası gayet güzel. binanın önünde van gölü manzaralı çay bahçesi var, gayet keyifli vakit geçirebilirsiniz. odalar güzel, temiz, göl manzaralı. sabah uyandığınızda deniz kenarında bir otelde uyanmış gibi hissediyorsunuz. gitmeden önce rezervasyon yaptırın, yer bulmak zor oluyor.
Konum olarak güzel çarşıya ve Van gölüne yakın. Temiz ve düzenli odalar. sessiz ve sakin konumda bina olarak
Gezdiğim öğretmenevlerinden Kahta dan sonra ikinci sırada. Personel son derece saygılı ve temiz… Ayrıca Van Gölü ne nazır. Güzel bir yer. Tatvandaki kebapçılar da ayrı bir lezzet katıyor etrafa….
Gayet güzel bir yer, Vangölü kıyısında bahçeli bir alanı bulunan Tatvan sahil bandında yer alan ve hoş görülü, anlayışlı personelleri bulunan bir mekan.

Bitlis Tatvan Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Tatvan Öğretmenevi Telefon Numarası, Bitlis Tatvan Öğretmenevi Adresi Konumu, Tatvan Öğretmenevi Oda Fiyatları, Tatvan Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Merkez Bitlis Öğretmenevi
  2. Bitlis Mutki Öğretmenevi
  3. Bitlis Güroymak Öğretmenevi
  4. Bitlis Hizan Öğretmenevi
  5. Bitlis Adilcevaz Öğretmenevi
  6. Bitlis Ahlat Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir