Bolu Dörtdivan Öğretmenevi

Bolu ilinin Dörtdivan İlçesine bağlı Dörtdivan Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Dörtdivan Öğretmenevi Odaları; 11 oda 20 yatak kapasitesine bulunan öğretmenevi odalarında ise; televizyon, buzdolabı, elbise dolabı, banyo, lavabo ve kablosuz internet mevcuttur.

Dörtdivan Öğretmenevi Genel Olarak; Çok amaçlı salon, bahçesi, kütüphane, mutfak, çay ocağı, dinlenme salonu öğretmenler lokali mevcuttur.

Dörtdivan Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezine 400 metre mesafede, il merkezine ise 43km mesafede yer almaktadır.

Dörtdivan Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Bolu ilinin Dörtdivan İlçesine bağlı Dörtdivan Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0374 331 45 13 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Dörtdivan Öğretmenevi Adresi

Bolu Dörtdivan Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve TelefonuBolu ilinin Dörtdivan İlçesine bağlı Dörtdivan Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Dr. Sadık Ahmet Caddesi, Kadılar Mahallesi, Dörtdivan/Bolu adresinde yer almaktadır.

Dörtdivan Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Oda Tipi MEB PERSONELİ KAMU PERSONELİ SİVİL
TEK KİŞİLİK ODA 60 TL 65 TL 70 TL
PAYLAŞIMLI ODA 50 TL 55 TL 60 TL
TEK KİŞİLİK ODA (AYLIK) 540 TL 600 TL 660 TL
PAYLAŞIMLI ODA (AYLIK) 510 TL 540 TL 600 TL
SUİT ODA 200 TL 220 TL 240 TL

Dörtdivan Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Dörtdivan Öğretmenevi Konumu Nerede

Dörtdivan Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Süit oda çok güzeldi. Her yer tertemizdi. Çarşaflar banyo tertemizdi. Mobilyalar yepyeni. Çocukla çok rahat ettik. Hem salonda hem de yatakların olduğu odada TV var.
Çok temiz sabun şampuan havlu her şey var. Çok iyi ısınıyor yaz için de telli pencereler var.
Güzel bir öğretmenevi. Çok huzur verici sakin yeşillikli bir yer Dörtdivan ilçesi. Havası güzel, çok temiz. Öğretmenevinin eşyaları yeni. Her şey çok kaliteli ve rahat. Bütün mobilyalar Bellona marka
Bir gece hanımla kaldık. Memnun kaldık. Tüm emeği geçenlere teşekkür ederim.

Bolu Dörtdivan Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Dörtdivan Öğretmenevi Telefon Numarası, Bolu Dörtdivan Öğretmenevi Adresi Konumu, Dörtdivan Öğretmenevi Oda Fiyatları, Dörtdivan Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Merkez Bolu Öğretmenevi
  2. Bolu Yeniçağa Öğretmenevi
  3. Bolu Göynük Öğretmenevi
  4. Bolu Gerede Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir