Bolu Göynük Öğretmenevi

Bolu ilinin Göynük ilçesine bağlı Göynük Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Göynük Öğretmenevi Odaları; 5 oda ve 10 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise; televizyon, buzdolabı, kablosuz internet, banyo, lavabo mevcuttur.

Göynük Öğretmenevi Genel Olarak; okuma salonu, dinlenme salonu, kütüphane, öğretmenler lokali bulunmaktadır.

Göynük Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup, il merkezine 100km mesafede bulunmaktadır.

Göynük Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Bolu ilinin Göynük ilçesine bağlı Göynük Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0530 746 87 74 veya 0 374 451 61 47 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Göynük Öğretmenevi Adresi

Bolu Göynük Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve TelefonuBolu ilinin Göynük ilçesine bağlı Göynük Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Yenice Mahallesi, Selim Çapar Caddesi No:3 Göynük/Bolu adresinde yer almaktadır.

Göynük Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Not: Öğretmenevine Ait 2022 yılı Oda Fiyatları paylaşılmamıştır. Lütfen Kurum iletişim numarasından arayarak fiyat bilgisi sorunuz.

2020 Vergiye tabi   Olmayan Öğretmenevi ve ASO Ücret Tarifesi      
Üye Kamu Misafir
Yatak Ücreti   (Günlük) 40,00 TL 40,00 TL 50,00 TL

Göynük Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Göynük Öğretmenevi Konumu Nerede

Göynük Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Her şeyden önce yardımsever, iyi niyetli ve mükemmel insanların olduğu kurum. Kim olduğunuz ya da nereden geldiğiniz fark etmeksizin her türlü yardımınıza koşacaklarına emin olabileceğiniz uygun fiyatlı, temiz ve her türlü imkanın olduğu enfes bir işletme.
Öğretmenevi göynüğün merkezinde konum olarak çok iyi. Fiyat performans açısından çok uygun. Yatak çarşafları misler gibi tertemizdi. Göynük’te ne yenir ne içilir nereler gezilir konusunda canla başla yardımcı olmaya çalışan, çok iyi bir misafirperverlik örneği sergileyen Metin bey’e çok teşekkür ederiz.
Bir gece konakladık çok güzel geçti. İlgili personel ve müdür çok nazik yardımsever cana yakın insanlar. Oda temizliği güzeldi. Temiz küçük düzenli bir öğretmen evi. Tavsiye ederim.
Her şey çok güzeldi. Yalnızca kalıp gideceğim bir yer olarak düşünüyordum ama samimiyet insanı çok çekiyor. Güleryüzüyle ve bütün samimiyetiyle bize yaklaşan metin abime özellikle teşekkür ediyorum.
Göynük her zaman gidilebilecek çok güzel bir Osmanlı kasabası. Mutlaka gidin ve görün tarihi evler, sıcak kanlı insanlar, Fatih Sultan Mehmet Hanın hocası Akşemsettin Hz. ve tarihe bir yolculuk için Göynük
Gidilip Görünmesi Gereken Yer Göynük Kalınması Gereken Yer Göynük Öğretmen Evi . Öncelikle Metin Bey’e Çok Teşekkür Ediyoruz , Ilgi Güler Yüz Extra Hijyen Herşey Harikaydı 🙂
Metin Bey’in gecenin on ikisinde bile gayet sıcak bir şekilde telefona cevap verip insanı yolda bırakmamak için çabalayışı her şeye değerdi. Teşekkürler Metin Bey, teşekkürler Göynük.

Bolu Göynük Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Göynük Öğretmenevi Telefon Numarası, Bolu Göynük Öğretmenevi Adresi Konumu, Göynük Öğretmenevi Oda Fiyatları, Göynük Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Bolu Yeniçağa Öğretmenevi
  2. Bolu Dörtdivan Öğretmenevi
  3. Merkez Bolu Öğretmenevi
  4. Bolu Gerede Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir