Bolu Yeniçağa Öğretmenevi

Bolu ilinin Yeniçağa ilçesine bağlı Yeniçağa Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Yeniçağa Öğretmenevi Odaları; 8 oda 13 yatak kapasitesine sahip öğretmenevi odalarında ise; televizyon, buzdolabı, kablosuz internet, banyo, lavabo, kesintisiz sıcak su bulunmaktadır.

Yeniçağa Öğretmenevi Genel Olarak; Düğün gibi etkinlikler için çok amaçlı salon oturma odası, dinlenme salonu ve öğretmenler lokali mevcuttur.

Yeniçağa Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta  olup, il merkezine 40km mesafede yer almaktadır.

Yeniçağa Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Bolu ilinin Yeniçağa ilçesine bağlı Yeniçağa Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0374 280 15 98 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Yeniçağa Öğretmenevi Adresi

Bolu Yeniçağa Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve TelefonuBolu ilinin Yeniçağa ilçesine bağlı Yeniçağa Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Asilbey Mahallesi, Hükümet Meydanı No:7 Yeniçağa/BOLU adresinde yer almaktadır.

Yeniçağa Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Ücret Tarifesi 07.02.2022 itibariyle alınacak günlük ücretler
MEB Personeli

(Öğretmen)

Kamu Misafir

(Sivil)

Günlük Yatak Ücreti        80           90 100
Aylık Yatak Ücreti      1800 1900 2000

NOT: Kahvaltı hizmetimiz yoktur!

Yeniçağa Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Yeniçağa Öğretmenevi Konumu Nerede

Yeniçağa Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Hem mecaz hem gerçek anlamda sıcacık bir yer. Görevli personel çok ilgili ve güler yüzlü. Kahvaltı verilmiyor fakat çok yakınında lezzetli pastane ve restoranlar var. Kayak merkezlerine yakınlığı için tercih ediyoruz.
Çok güzel çok müthiş bir yer abanta yada boluya gidiyorsaniz otobana yakin geçip uyuyacaginiz dinleneceginiz uygun bir yer etraf sessiz sakin güvenli zaten yanında karakol var huzur içinde uyuyabilirsiniz
Süper ilgili arkadaş çık nazik birde kahvaltı verseler temizliği çok iyi devamını dilerim
Her şeyiyle güzel aynı zamanda ekonomik ve güvenilir gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederim
Her şey çok iyiydi. Odalar, personel çok iyiydi. Kurum müdürü Mustafa hocama selam olsun.
Şirin güzel bir ilçenin gayet iyi diyebileceğim konaklama mekanı. Müdür Yardımcısı Büşra Hanım ve Hasan Arat Bey gayet ilgili ve iyi insanlar. Memnun kaldım.

Bolu Yeniçağa Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Yeniçağa Öğretmenevi Telefon Numarası, Bolu Yeniçağa Öğretmenevi Adresi Konumu, Yeniçağa Öğretmenevi Oda Fiyatları, Yeniçağa Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Bolu Dörtdivan Öğretmenevi
  2. Bolu Gerede Öğretmenevi
  3. Merkez Bolu Öğretmenevi
  4. Bolu Göynük Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir