Burdur Çavdır Öğretmenevi

Burdur ilinin Çavdır ilçesine bağlı Çavdır Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Çavdır Öğretmenevi Odaları; 7 oda ve 14 yatak kapasitesine sahip öğretmenevi odalarında ise; televizyon, kablosuz internet ve şifoniyer bulunmaktadır.

Çavdır Öğretmenevi Genel Olarak; çocuk oyun parkı, kütüphane, havuz, kantin, bilgisayar odası, kuaför hizmeti bulunmaktadır.

Çavdır Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup il merkezine 90km mesafededir.

Çavdır Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Burdur ilinin Çavdır ilçesine bağlı Çavdır Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0248 427 24 11 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Çavdır Öğretmenevi Adresi

Burdur Çavdır Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve TelefonuBurdur ilinin Çavdır ilçesine bağlı Çavdır Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Pazar Mahallesi. Gürpınar Caddesi. No:1. Çavdır – BURDUR adresinde yer almaktadır.

Çavdır Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Not: Çavdır Öğretmenevi Hizmetine Son Vermiştir. Artık faaliyet sunmamaktadır. 

Çavdır Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Çavdır Öğretmenevi Konumu Nerede

Çavdır Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Not: Çavdır Öğretmenevi Hizmetine Son Vermiştir. Artık faaliyet sunmamaktadır. 

Burdur Çavdır Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Çavdır Öğretmenevi Telefon Numarası, Burdur Çavdır Öğretmenevi Adresi Konumu, Çavdır Öğretmenevi Oda Fiyatları, Çavdır Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Burdur Gölhisar Öğretmenevi
  2. Merkez Burdur Öğretmenevi
  3. Burdur Bucak Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir