Burdur Gölhisar Öğretmenevi

Burdur ilinin Gölhisar ilçesine bağlı Gölhisar Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Gölhisar Öğretmenevi Odaları; 8 oda ve 15 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise, televizyon şifoniyer, elbise dolabı, kablosuz internet ve buzdolabı mevcuttur.

Gölhisar Öğretmenevi Genel Olarak; okuma salonu, dinlenme salonu, öğretmenler lokali bulunmaktadır.

Gölhisar Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup, il merkezine 100km mesafede yer almaktadır.

Gölhisar Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Burdur ilinin Gölhisar ilçesine bağlı Gölhisar Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0248 411 38 85 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Gölhisar Öğretmenevi Adresi

Burdur Gölhisar Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve TelefonuBurdur ilinin Gölhisar ilçesine bağlı Gölhisar Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Fatih Mahallesi, Adliye Sokak İl Özel İdare Binası Kat:3 Gölhisar/Burdur adresinde yer almaktadır.

Gölhisar Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Not: Pandemi sebebiyle hizmetlerine ara vermiştir.

Not: Öğretmenevine Ait 2022 yılı Oda Fiyatları paylaşılmamıştır. Lütfen Kurum iletişim numarasından arayarak fiyat bilgisi sorunuz.

Gölhisar Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Gölhisar Öğretmenevi Konumu Nerede

Gölhisar Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Not: Yorum Bulunmamıştır.

Burdur Gölhisar Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Gölhisar Öğretmenevi Telefon Numarası, Burdur Gölhisar Öğretmenevi Adresi Konumu, Gölhisar Öğretmenevi Oda Fiyatları, Gölhisar Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Merkez Burdur Öğretmenevi
  2. Burdur Çavdır Öğretmenevi
  3. Burdur Bucak Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir