Bursa Mustafakemalpaşa Öğretmenevi

Bursa ilinin Mustafakemalpaşa ilçesine bağlı Mustafakemalpaşa Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Mustafakemalpaşa Öğretmenevi Odaları; 16 oda ve 39 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise; çoğunlukla banyo, lavabo, televizyon, elbise dolabı, şifoniyer, kablosuz internet mevcuttur.

Mustafakemalpaşa Öğretmenevi Genel Olarak; yazlık çay bahçesi, otopark, yemekhane, restoran, oturma salonu, dinlenme salonu, kafeterya, toplantı salonu, öğretmenler lokali bulunmaktadır.

Mustafakemalpaşa Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup il merkezine 85km mesafededir. İlçemiz İstanbul-İzmir yol güzergahında yer almaktadır. İstanbul ve İzmir´den günün her saatinde otobüslerle ulaşmak mümkün. Ankara ve diğer şehirlerden gelip Bursa Balıkesir istikametine giden her otobüs ilçeden geçmektedir. İlçemiz Bursa İl Merkezine 85 km. Balıkesir il merkezine 80 km dir. Ayrıca özel araçla da yukarıda belirtilen güzergahlardan rahatlıkla ulaşılabilir. Bursa Yenişehir Havaalanı ilçemize yaklaşık 150 km dir. Balıkesir Havaalanı ise yaklaşık 90 km civarındadır.

Mustafakemalpaşa Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Bursa ilinin Mustafakemalpaşa ilçesine bağlı Mustafakemalpaşa Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0224 614 10 33 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Mustafakemalpaşa Öğretmenevi Adresi

Bursa Mustafakemalpaşa Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve TelefonuBursa ilinin Mustafa Kemal Paşa ilçesine bağlı Mustafakemalpaşa Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Vıraca Mahallesi, Bursa Caddesi, No:65 Mustafakemalpaşa/Bursa adresinde yer almaktadır.

Mustafakemalpaşa Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

2022 Mustafa Kemal Paşa Öğretmenevi Oda Fiyatları
ÜYE ( KAMU)  SİVİL
TEK KİŞİ 90,00 TL 100.00 TL
İKİ KİŞİ 160.00 TL 180,00 TL
ÜÇ KİŞİ 200,00 TL 220,00 TL
DÖRT KİŞİ 240,00 TL 260.00 TL
TEK KİŞİLİK 115 NOLU  ODAMIZ KÜÇÜK OLDUĞU  İÇİN 80,00 TL 90,00 TL

Mustafakemalpaşa Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Mustafakemalpaşa Öğretmenevi Konumu Nerede

Mustafakemalpaşa Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Yaklaşık 6000 metrekare çınar ve ıhlamur ağaçlarının gölgesinde ferah şekilde oturup, sohbet edip, serin rüzgarlarla dinleyebileceğiniz mükemmel ortam ve elit insanların tercihi bahçesi ve tabii restaurant ve oteli yanında ilçenin en nezih düğün salonlarıyla Mustafakemalpaşa Öğretmen Evi.
Güvenli ve temiz konaklama sunuluyor.

Bursa Mustafakemalpaşa Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Mustafakemalpaşa Öğretmenevi Telefon Numarası, Bursa Mustafa Kemal Paşa Öğretmenevi Adresi Konumu, Mustafakemalpaşa Öğretmenevi Oda Fiyatları, Mustafakemalpaşa Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Bursa Harmancık Öğretmenevi
  2. Bursa Orhangazi Öğretmenevi
  3. Bursa Karacabey Öğretmenevi
  4. Bursa İznik Öğretmenevi
  5. Bursa Merkez Osmangazi Öğretmenevi
  6. Bursa Kestel Öğretmenevi
  7. Bursa İnegöl Öğretmenevi
  8. Bursa Gemlik Öğretmenevi
  9. Bursa Mudanya Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir