Bursa Orhangazi Öğretmenevi

Bursa ilinin Orhangazi ilçesine bağlı Orhangazi Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Orhangazi Öğretmenevi Odaları; 6 oda ve 15 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi genişletilerek 20 yatak kapasitesine kadar çıkabilmektedir. Oda içerisinde 24 saat sıcak su, banyo, lavabo, kablosuz internet, şifoniyer,  televizyon, buzdolabı bulunmaktadır.

Orhangazi Öğretmenevi Genel Olarak; düğün-nişan-etkinlik organizasyon salonu, kütüphane, okuma salonu, yazlık çay bahçesi, kışlık çay bahçesi mevcuttur.

Orhangazi Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup il merkezine 47km mesafededir.

Orhangazi Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Bursa ilinin Orhangazi ilçesine bağlı Orhangazi Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0554 177 82 80 veya 0224 573 37 12 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Orhangazi Öğretmenevi Adresi

Bursa Orhangazi Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve TelefonuBursa ilinin Orhangazi ilçesine bağlı Orhangazi Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Camikebir Mahallesi, Yalavo Caddesi, No:1 Orhangazi – Bursa adresinde yer almaktadır.

Orhangazi Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Not: Öğretmenevine Ait 2022 yılı Oda Fiyatları paylaşılmamıştır. Lütfen Kurum iletişim numarasından arayarak fiyat bilgisi sorunuz.

2021 Yılı Orhangazi Öğretmenevi Oda Fiyatları

ODA ÇEŞİDİ  KAMU FİYATI SİVİL FİYATI
Tek Kişilik Konaklama 70,00 TL 75,00 TL
Çoklu Konaklamalarda

Kişi Başı

55,00 TL 60,00 TL

Orhangazi Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Orhangazi Öğretmenevi Konumu Nerede

Orhangazi Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Müdür bey ve personeli çok sempatik bir şekilde bizimle ilgilendi. Tarihi bir bina. Ücret kalite dengesi bakımından ideal. Çarşı merkezinde olmasında avantaj. Fiyatlar uygun
Çok güzel bir gece geçirdik rahattı odalar temiz sabah kahvaltısı iyi güzel
Öğretmenler evi evet ilçenin güzel bir noktasında hizmet veren bir kurum. Fiyatları güzel. Millet kıraathanesi için uygun bir yer.
Yapı olarak eski ama çarşafları banyosu tuvaleti temiz. geceyi geçirmek için yeterli.
Çok küçük bir öğretmenevi, yolda kalmıştk müdür sağolsun bize yardımcı oldu, konum olarak orhangazninin merkezinde bir yerde.

Bursa Orhangazi Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Orhangazi Öğretmenevi Telefon Numarası, Bursa Orhangazi Öğretmenevi Adresi Konumu, Orhangazi Öğretmenevi Oda Fiyatları, Orhangazi Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Bursa Merkez Osmangazi Öğretmenevi
  2. Bursa İznik Öğretmenevi
  3. Bursa Harmancık Öğretmenevi
  4. Bursa Kestel Öğretmenevi
  5. Bursa Mudanya Öğretmenevi
  6. Bursa Mustafakemalpaşa Öğretmenevi
  7. Bursa İnegöl Öğretmenevi
  8. Bursa Karacabey Öğretmenevi
  9. Bursa Gemlik Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir