Çanakkale Lapseki Öğretmenevi

Çanakkale ilinin Lapseki ilçesine bağlı Lapseki Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Lapseki Öğretmenevi Odaları; 9 oda ve 22 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise;  televizyon, buzdolabı, banyo, lavabo, sıcak suyu, elbise dolabı bulunmaktadır.

Lapseki Öğretmenevi Genel Olarak; Deniz manzaralı restoran, yemekhane, oyun salonu, çocuk oyun parkı, okuma salonu, çok amaçlı salon, öğretmenler lokali bulunmaktadır.

Lapseki Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup il merkezine 34km mesafededir.

Lapseki Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Çanakkale ilinin Lapseki ilçesine bağlı Lapseki Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0286 512 1504 veya 0530 512 0286 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Lapseki Öğretmenevi Adresi

Çanakkale Lapseki Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve TelefonuÇanakkale ilinin Lapseki ilçesine bağlı Lapseki Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Cumhuriyet Mahallesi, Atatürk Caddesi No:13 Lapseki – Çanakkale adresinde yer almaktadır.

Lapseki Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Çanakkale Lapseki Öğretmenevi Konaklama Fiyatları 2022
Oda TipiKişi SayısıKamuSivil
SİNGLE ROOM(Tek yataklı Oda) 11150 ₺170 ₺
Twin Room (İki Kişilik, Tek Yataklı Oda)1170 ₺200 ₺
Twin Room (İki Kişilik, Tek Yataklı Oda)2300 ₺340 ₺
DOUBLE ROMM(Tek Yataklı,Çift Kişilik Oda)303300 ₺340 ₺
TRİPLE ROOM(Üç Yataklı Oda)1300 ₺340 ₺
TRİPLE ROOM(Üç Yataklı Oda)2375 ₺425 ₺
TRİPLE ROOM(Üç Yataklı Oda)3450 ₺510 ₺
QUADRUPLE ROOM(1Double,2Tek Yatak- Suit)204600 ₺680 ₺
QUADRUPLE ROOM(Dört Tek Yataklı Oda)1375 ₺425 ₺
QUADRUPLE ROOM(Dört Tek Yataklı Oda)2450 ₺510 ₺
QUADRUPLE ROOM(Dört Tek Yataklı Oda)3525 ₺595 ₺
QUADRUPLE ROOM(Dört Tek Yataklı Oda)4600 ₺680 ₺
0-3 YAŞ ÜCRETSİZ(EK yatak talebi durumunda yarı fiyat.)3-6 YAŞ YARI FİYAT7 YAŞ VE ÜZERİ TAM FİYAT

Lapseki Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Lapseki Öğretmenevi Konumu Nerede

Lapseki Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Konumu on numara beş yıldız. Lapseki sahilinde geç saatlere kadar vakit geçirdikten sonra yürüyerek ulaşmak çok keyifli. Odalar çok çok kötü değil. Gayet de kalınabilecek bir öğretmenevi. Temizlik de gayet iyiydi. Resepsiyondaki genç arkadaş da yardımsever ve ilgili. Teşekkür ederiz.
Akşam yerlestik ve güzel bir odaydi, arabalı vapurdan inince hemen karşınızda, sabah kalkıp sahil yurusuyu yapıp kahvaltılık birşeyler alıp yiyebilirsiniz, öğretmen evi içinde çay içmek için gölge bahçesi var, gözleme 7,5 TL, çay uygun, tavsiye ederim, ROTASIZ AİLE 😂
Huzurlu şehrin, fiyat performansı iyi güzel insanların olduğu bir öğretmenevi, konumu süper, tam feribottan çıkınca karşıda ve şehir merkezinde
Tam feribot iskelesinin karşısında kalıyor. Konumu iyi, odaları temiz güzel, kliması çalışıyor. Kahvaltı için ek ücret alınıyor.
4 gün burada kaldık aile olarak. Hizmette aksaklık olmadı hiç. çalışanlarda çok kibardı. Kurum müdürüne istediğimiz zaman ulaşabildik. Odalar temizdi ve sıcak su her saat vardı 4 gün boyunca. Kahvaltı standart bizim için sakin ve güzel bir 4 gün oldu. Teşekkür ederiz.
Gelibolu feribotunu beklerken kısa bir mola için yol kenarında hoş bir bahçe içinde, çocuk oyun parkının yanında uygun fiyatlı bir mekan. Gözlemeleri çok nefis. Gece konaklama için herkese açık. Yolunuz düşerse oturup bir bardak çay ile gözleme deneyin.

Çanakkale Lapseki Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Lapseki Öğretmenevi Telefon Numarası, Çanakkale Lapseki Öğretmenevi Adresi Konumu, Lapseki Öğretmenevi Oda Fiyatları, Lapseki Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Çanakkale Ayvacık Öğretmenevi
  2. Çanakkale Gökçeada Öğretmenevi
  3. Çanakkale Yenice Öğretmenevi
  4. Merkez Çanakkale Öğretmenevi
  5. Çanakkale Ezine Öğretmenevi
  6. Çanakkale Eceabat Öğretmenevi
  7. Çanakkale Bayramiç Öğretmenevi
  8. Çanakkale Çan Öğretmenevi
  9. Çanakkale Gelibolu Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir