Çanakkale Yenice Öğretmenevi

Çanakkale ilinin Yenice ilçesine bağlı Yenice Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Yenice Öğretmenevi Odaları; 20 oda ve 43 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise; banyo, lavabo, kablosuz internet, televizyon, sıcak su, buzdolabı bulunmaktadır.

Yenice Öğretmenevi Genel Olarak; yemekhane, restoran, resepsiyon, otopark, kuaför, kafeterya, dinlenme salonu, oyun salonu, toplantı salonu  ve öğretmenler lokali bulunmaktadır.

Yenice Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup il merkezine 89km mesafededir.

Yenice Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Çanakkale ilinin Yenice ilçesine bağlı Yenice Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0286 474 30 56 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Yenice Öğretmenevi Adresi

Çanakkale Yenice Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve TelefonuÇanakkale ilinin Yenice ilçesine bağlı Yenice Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Yeni Mahalle, Orta Okul Sokak No:7 Yenice – Çanakkale  adresinde yer almaktadır.

Yenice Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Çanakkale Yenice Öğretmenevi Konaklama Fiyatları 2022
Oda TipiKamuSivil
Tip1 Standart Oda Kişi Başı70 TL90 TL
Tip1 Standart Oda Kapama80 TL100 TL
Tip2 Standart Oda Kişi Başı80 TL100 TL
Tip2 Standart Oda Kapama90 TL110 TL
Suit Oda Kişi Başı140 TL150 TL

Yenice Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Yenice Öğretmenevi Konumu Nerede

Yenice Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Hizmet on numara. Odalar tertemiz, yemek ucuz, üç çeşit yemek 20 tl. Kaz Dağlarının nefis havası bedava…
Son düzenlemeleriyle daha da keyifli. Bayan ve çocuklara yönelik alanlar eklendi. Bina estetik-mimari açıdan zayıf. Öğle yemeği çıkıyor ve genelde öğretmen ve ilçedeki memurlar geliyor. Tabldot. Yemekler güzel ve fiyat olarak piyasa ortalamasinin altinda. Zemin kattaki mescid güzel- başarılı. Doğu cephesine disaridan da girisi olan ailecek coluk cocuk oturabileceginiz yeni bir meka daha eklendi. Akasya cafe adiyla öğretmenevi bünyesinde hizmet veriyor. Zemin kattaki oyun salonuna alternetif güzel bi yer olmus. Bina dışı boyasini da yaptilarmi olur bu iş. 👏👏😊
Herkese tavsiye ederim kesinlikle. 2 yıldır yaz aylarında kalıyoruz eşimle. Temizliği düzeni kahvaltısı ve en önemlisi her konu da yardımcı olan personeli ile mükemmel bir yer. Hele birde yolda kaz dağlardından geçince daha bir büyüleyici.
Otel fiyat performans ve konum olarak değerlendirildiğinde ilçe içerisinde en uygun fiyatlı otel denilebilir. Otelin konaklamasına kahvaltı dahil şekildedir. Otel bünyesinde lokal, kafe ve restoran işletmeleri bulunmaktadır. Bu işletmelerde ki fiyatlarda piyasaya denk ya da altındadır.
Konaklama fiyatı çok uygun olmasına rağmen kaliteli ve nezih bir mekan. Üstelik konaklama fiyatına kahvaltı da dahil. İşletmeci ve idarecilere teşekkürler.
Sessiz sakin hatta fazla sessiz kafa dinlemek için ideal bir yer kahvaltı da güzel tavsiye ediyorum karlı havada gitmek lazım

Çanakkale Yenice Öğretmenevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Yenice Öğretmenevi Telefon Numarası, Çanakkale Yenice Öğretmenevi Adresi Konumu, Yenice Öğretmenevi Oda Fiyatları, Yenice Öğretmenevi Fiyatları

Aynı Şehirdeki Diğer Öğretmenevleri

  1. Çanakkale Lapseki Öğretmenevi
  2. Çanakkale Gelibolu Öğretmenevi
  3. Çanakkale Gökçeada Öğretmenevi
  4. Merkez Çanakkale Öğretmenevi
  5. Çanakkale Bayramiç Öğretmenevi
  6. Çanakkale Ayvacık Öğretmenevi
  7. Çanakkale Çan Öğretmenevi
  8. Çanakkale Eceabat Öğretmenevi
  9. Çanakkale Ezine Öğretmenevi
Not: Ogretmenevifiyatlari.Com bir rehber sitesi olmakla birlikte, Öğretmenevlerine ait güncel fiyatlar ve rezervasyon almak için konu içerisinde yer alan telefon numarasından ulaşmanız gerekmektedir. Bu site herhangi bir resmi site olmamakla birlikte sadece bilgi amaçlı kurulmuş olup kendi web sayfalarında paylaşılmış olan bilgilerden istifade edilerek hazırlanmıştır.

Bir Yorum Yazmaya Ne Dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir